Wpis z mikrobloga

@UnitrA: Od zarządcy dróg. Niedaleko są roboty drogowe. Wracałem wieczorem do domu. Dziś rano w świetle zauważyłem odprysk. Zostawiają syf na ulicy. To oni powinni się ubezpieczać od tego typu zdarzeń, a nie ja. Jeździłem po Niemczech i nie miałem tak, że co chwila #!$%@?ły mi kamienie po karoserii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Endriu001: powodzenia w udowadnianiu w sądzie, ze to akurat oni spowodowali ten odprysk. Przecież to moglo powstać gdziekolwiek i jak masz wskazac osobę winną?
@nefa: Rozumieniem że jest ok, gdy nie odśnieżysz chodnika wokół posesji, to dostajesz mandat i problemy jak komuś się coś stanie przez to, ale jak zarządca drogi nie sprząta drogi i uszkadzają się auta to jest git?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Endriu001: mandat moze im załatwisz, jak powoadomisz odpowiednie służby, ale na odprysk to polecam zestaw naprawczy do lakieru z allegro za 30pln
@modzelem: Dla mnie to patologia co się dzieje w Polsce. To ja mam się ubezpieczać, bo zarządca ma syf na drodze? Może najlepiej ubezpieczyć auto całkowicie i będziemy #!$%@? na kasę, bo ktoś nie potrafi utrzymać porządku i ma w bite w odpowiedzialność.