Wpis z mikrobloga

Hejo. Właśnie instaluje pierwszy raz Path Of Exile. Przejrzałem jakiś poradnik, przejrzałem klasy i chyba najbardziej podejdzie mi gra duelistą. Podrzuci ktoś jakiś build, aby nie zepsuć sobie frajdy z powodu źle wybranych umiejętności?
#pathofexile
  • 6
@AdelbertPeel: zazwyczaj początkującym poleca się arc witch, sam zacząłem duelistą i żałowałem - po przejściu pierwszego etapu gry co chwilę ginął. Witch z kolei - przeżywała bez problemu, dało się bawić.

Zapewne jak się już dobrze umie grać, ma bardzo drogi sprzęt, duelist jest silniejszą postacią, ale jako początkujący, nie pobawisz się nim za bardzo.

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1147951

tutaj masz szczegóły buildu (trochę się zmieniło, ale idea pozostaje ta sama), plus rozpiskę co
@AdelbertPeel: Po 7 latach wróciłem do PoE (tak, zaczynałem jak jeszcze była w becie, co ciekawe konto dalej istnieje i ma się dobrze :D), po 3 dniach aktualnie 53 lvl Arc Witch z buildu co podał @tomtom666: i polecam mega. Cały wątek "Leveling" jest świetnie opisany kiedy mamy zacząć szukać jakich itemków (z jakimi socket'ami), które bossy gdzie po kolei wszystko. Naprawdę najlepszy build jaki do tej pory znalazłem (a