Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lech1991: najlepiej w playNow jak masz możliwość
jakość fh i mniej niż 10 sekund opóźnienia.
Player.pl jakieś pseudo HD i około 30 sekund opóźnienia
Eleven jest fhd ale największe opóźnienie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lech1991: wyścigi są na eleven 1 a tego pewnie nie masz, pakiet kosztuje 15 zł miesięcznie a jak to działa możesz sprawdzić na tych kanałach jakie masz dostepne
@lech1991: jakieś opóźnienie jest, ale ja nie przeglądam mirko jak oglądam także mi to nie robi różnicy. Oglądałem na wp pilot i obraż był bardzo dobry ale zdarzały się przycinki, teraz mam eleven i zobaczymy jak to będzie, dla mnie jest satysfakcjonująca jakość obrazu a od tego sezonu mają nadawać w 4k
@Kalypsoo: Okazało się, że (z jakiegoś powodu) mam jednak dostęp do wszystkich Eleven ¯\_(ツ)_/¯
Tylko pytanie, bo nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem:
Play Now - FHD, ~10 sek opóźnienia
ElevenSports - FHD, spore opóźnienie
Player.pl - pseudo HD, ~30 sek opóźnienia

I co masz na myśli mówiąc o pseudo HD (bliżej temu 720p, czy wciąż 1080)? Masz tam jakiś bitrate? Możesz wybrać jakość w playerze, czy sama się ustawia, jak
@Kalypsoo: O kurde, to słabo z tym Player.pl, a wszyscy tak zachwalają i polecają
A możesz jeszcze powiedzieć jak wygląda kwestia płynności obrazu? Obecnie sprawdzam to na starym laptopie bo nie mam innej możliwości i obraz dość mocno skacze, niestety nie mam pod ręką normalnego laptopa.
@lech1991 ja korzystam z player. Nie wiem jak teraz ale rok temu przez stronę eleven to była padaka, odtwarzacz na javie. Wp pilot był ok. Wszędzie jakość podobna ale najgorsza na eleven. Dodatkowo na playerze możesz obejrzeć sobie wszystko tydzień do tyłu. Więc oglądasz kiedy chcesz. Nie mówię tylko o wyścigach i treningach ale też o magazynach elevenf1 czy gp confidential. Polecam Żanet Kaleta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LewaRenkaBoga: jak niby można tydzień do tyłu? Dało się 2h do tyłu i można było zapisy z całego weekendu obejrzeć bo były dodawane jako materiały ale z go confidental tak nie było i z elevenf1 chyba tez