Wpis z mikrobloga

Jest. Czasem przydaje się rzutowanie ekranu które działa super :) No i moim zdaniem lepiej operować pilotem apple dla np netflix czy YouTube
@trapist_e: mam oleda i ATV 4k

Do YouTube nie ma sensu bo na ATV nie ma 4K.
Netflix działa dużo lepiej na ATV, podobnie HBO. Pilot jest wygodniejszy, przydaje się klonowanie ekranu.

Kilka nowych tv od Samsunga, LG czy Sony ma mieć „wbudowany” ATV.
@rybak17: @dextress: netflixa i hbogo nie zamierzam używać, youtube sporadycznie.
Kilka nowych tv ma mieć tylko airplay 2, nie atv, przy czym ja się chyba nie łapię na tę opcję, może jakaś aktualizacja wyjdzie..
W związku z tym, nadal mi się opłaca brać atv, tylko dla airplaya? Korzystałbym trochę z plexa, przy czym wiem, że na Smarttv tez jest taka opcja, pytanie, czy na atv działa lepiej/gorzej.
I jeden argument
@trapist_e: dlatego dałem w cudzysłowiu, będzie brakowało aplikacji ale te w większości są wuja warte, zwłaszcza w Polsce. Hub do Home Kita ma tez głośnik od Apple albo iPad. Mnie przekonuje głównie polot l, szybkość działania i coroczne aktualizacje.
@rybak17: na homepoda nie widzę zapotrzebowania, gdyż mam dużo lepsze stereo w domu, chociaż podoba mi się w nich opcja odtwarzania jednocześnie na wielu urządzeniach. ipada ojciec ma, ale zawsze z nim chodzi, więc odpada.
Ale airplay to tylko opcja przesyłania ekranu/dźwięku, prawda? Żadnych tam aplikacji nie będzie..