Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, potrzebuje porady anony i anonki. (,)
Otóż mam dziewczyne, ja sobie cenię prawdę, szczerość, oddanie itp itd wiadomo no jestem tak wychowany że uważam to za święte prawo!!
Moja dziewczyna zapewniała mi że nie pisze z innymi facetami i nigdzie nie wychodzi z innymi - no to zaufałem bo tak to w związku ma być według mnie.
ALE... chyba diabeł w czystej postaci mnie pokusił! Ona poszła się kompać i zostawiła telefon... no to moje rączki powędrowały do tego telefoniku, i tam patrzę na wiadomości.
No i z jednym to była na szybkie spotkanko "pogadać", do drugiego poszła do domu na pizze i on ją "przytulił", a z trzecim to pisała sobie na fb i się nazwali jakoś słodko i posyłali sobie fotki.... ( i jakieś tam że uśmiech na mej twarzy sprawiasz). ()
Nie powiedziałem jej że to widziałem. Przeczekałem miesiąc żeby sprawdzić czy coś się zmieni a ona dalej pisała z nimi (chociaż była kolejna rozmowa o wierności i nieokłamywaniu).
No ale może mnie powaliło i to normalne i dziewczyny takie są i po prostu przesadzam? Nic tam z miłością nie było i całusków/seksów/nudesków - ale troche to dla mnie dziwne i ja tak z dziewczynami nie gadam (bo nawet nie gadam z innymi babami żeby jej przykro nie było XD)....
Teraz nie wiem, bo ja zły że przeglądnąłem a ona zła bo takie rzeczy zrobiła i okłamała że nie robi takich cudów... Puścić w zapomnienie czy co robić ;( To mój pierwszy związek i ja nie chce jej zbytnio ograniczać... A może to nie jest wybranka mojego małego kruchego serca?! Nie żebym był beciarz ale uważam ograniczanie baby za toksyczne troszkę i później tylko gorzej... Co robić mirkunie i mirableki? Szukać innej wybranki i aktualną lube okrzyczeć za kłamstwa, czy zapomnieć bo to nic?
Tylko proszę bez hejtów ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Co poczynić z tą panią?

  • Zostaw ją, nie jest warta twego kruchego serca! 93.0% (53)
  • Zapomnij o tym i kochaj ją! 7.0% (4)

Oddanych głosów: 57

  • 7
Zarówno nierozmawianie z przedstawicielami płci przeciwnej, żeby "partnerce nie było przykro", jak i pisanie w tajemnicy przed partnerem z przedstawicielami płci przeciwnej o tym, że są powodem do uśmiechu, leżą w skrajnych przedziałach postępowania w związku (tylko, że na dwóch przeciwnych) i kwalifikują się jako #!$%@?, gratulacje, jesteście siebie warci ( ͡° ͜ʖ ͡°).