Wpis z mikrobloga

Mircy chcę kupić laptopa (aktualnie jestem bez niczego- laptop/pc) trochę poczytałem i wybór padł na Lenovo y530, ale nie jest to wybór ostateczny także jak coś to jestem otwarty na propozycje. Laptopa będę używać głównie do internetu, chce się zacząć bawić w arduino także jakieś proste programowanie, no i od czasu do czasu granie z tego względu celuje w gtx1060. Co do procesora to mam dylemat, bo nie wiem czy w moim wypadku opłaca się dopłacać do i7 i z tego co kojarzę to i tak nie wyrabia chłodzenie. Pewnie padnie propozycja konsoli i argument laptop=/=granie tyle że gram już raczej rzadko a opcja pc odpada bo będę znowu przykuty do biurka. Jeszcze przeszła mi przez myśl taka opcja żeby wstrzymać się z kupnem y530 do maja, a teraz kupić coś poleasingowegobo, bo mają wypuścić y540 i spadną ceny.
#laptopy #komputery #lenovo #legion #poleasingowy
  • 5
@a2k__: mam lenovo i działa jak należy. a serwis na moje to po pierwsze szybki i dobry kontakt itd. brak zastrzeżeń. a dla lenovo legion i yoga mają teraz premium care, więc na pewno można mówić o dobrym serwisie....