Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Koleś chyba nie ogarnął

  #humorobrazkowy #heheszki #przegryw #cuckold

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Drogi wykopku, zanim komuś zapodasz wiadro wody na #smingusdyngus no bo dzisiaj #lanyponiedzialek i mozna hehehe to zastanów się przypadkiem, czy ta osoba nie nosi aparaty słuchowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Moim przypadku koszt jednego to 9,500zł a noszę takie dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #elektronika a raczej #mikroelektronika w tych aparatach jest bardzo wrażliwa na wodę i wilgoć a więc jednym chluśnięciem z wiadra, możesz pozbawić kogoś na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie na pewien czas, oraz na bardzo duże straty finansowe.
  Dlatego #smingusdyngus to jedyni dzien, w ktorym siędzę cały czas w piwnicy jak #przegryw
  NA zdjęciu moje aparaty i 2zł dla skali

  #wesolychswiat #oswiadczenie #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (182)

 • avatar

  Po świąteczne rozdajo diety. Jako że różowa ostatnio podstępnie wyciąga mnie na baseny spacery i inne aktywności, zrozumiałem aluzje że mam schudnąć. No to stare kursy dietetyka w końcu się przydadzą, a przy okazji komuś też mogę diete ułożyć.
  Zasady:
  -Plusujesz bierzesz udzial
  -dieta na redukcje(odchudzanie)
  -możesz być zielony, pomarańczowy, bordowy, byle nie czerwony i niestety nie #rozowypasek(wasz układ hormonalny działa inaczej niż męski i nie chce byście przeze mnie miały stany depresyjne wypadanie włosów itp)
  -dieta bazująca na prostych produktach, miesach typu kurak, wołowina, wieprzowina, jajach, ryzach, kaszach, piewczywach, serkach wiejskich i twarogach i zwykłych warzywach. Żadnych szaleństw typu suflet z jajkami dzika nordyjskiego posypany owocami chia
  -cenowo ok 15-30zl dziennie produkty będą wychodzić, czyli bez szaleństw i bez zbytniej oszczędności
  -treningu nie układam, mogę jakiś polecić
  -jakieś choroby tarczycy/hormonalne na chwilę obecną wiem za mało na ten temat by komuś pomagać

  Dieta raczej standardowa nastawiona na spokojne i zrównoważone tracenie tłuszczu. Moge układać jakieś low carb ale pewnie nie poradzisz sobie z tym jako pierwsza dieta. Jadłospisy będą podobne, ważenie i aktualizacja jadłospisu mniej więcej co tydzień, prowadzenie do końca czerwca/lipca. Będziesz musiał ważyć to co jesz ;)
  Losowanie dziś ok 23, fajnie by było jakby wygrany rano był zważony, wykonał pomiary, napisał mi co lubi jeść, jaką ma aktywność fizyczna, jak pracuje itp czyli ogólnie o sobie.
  Na ułożenie diety będę potrzebował ok 2dni
  #rozdajo #odchudzanie #mikrokoksy #mikrokoksy #dieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)