Wpis z mikrobloga

@Ja-qb: przy taryfie "Better Energy (all online)" stawka za kWh patrzac na moj ostatni statement to £0.1707. Standing charge £0.2740/day. Nie mam tych smiesznych elektrycznych grzejnikow economy-7 na prad takze nie potrzebuje taryfy noc/dzien tylko jedna stala. Sprawdzalem innych dostawcow 2 miesiace temu i lepsze deale mialo tylko 2 (ale nie czytalem nawet szczegolow ich planow bo chodzilo o groszowe kwoty w skali roku). W OVO jest tak, ze jak podajesz
@Ja-qb: share.octopus.energy/alive-crane-155
Zobacz sobie gdzie Ci taniej wychodzi. Chyba z każdego z reflinków dostaniesz dodatkowe £50.

Ja polecam Octopusa ( ) Założyli mi smart meter i teraz wiem kiedy żona marnuje ciepło w domu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Ja-qb: Sprawdz Utility Point, mala firma (i pewnie marna:) ale jak narazie dzialaja i mieli najtansza stawke (£ za kWh gazu i pradu + standing charge) jak kupowalem, sprawdzilem z miesiac temu w jakies wyszukiwarce (co tez polecam zeby sie zapisac, np moneysupermarket..) i wszystko bylo drozsze od tego co mam teraz ale dalej UP byl chyba drugi najtanszy.