Wpis z mikrobloga

Byłam wielką fanką Jacksona w czasach nastoletnich, broniłam go, bo jak to mój idol mógłby robić takie rzeczy. I wciąż są i będą osoby, które będą go broniły do upadłego, bo widzą tylko wielkiego muzyka i gwiazdora, który słynął nie tylko ze swojego talentu, ale i z pomocy potrzebującym. I ciężko jest sobie wyobrazić, że bardzo prawdopodobne, że robił jedno i drugie. Nie zdziwiłabym się, gdyby on szczerze kochał tych chłopców i nie widział nic złego w tym co robił. Chociaż tutaj też pojawiają się wątpliwości, biorąc pod uwagę fakt że jednemu i drugiemu powtarzał, że jeśli powiedzą komuś o tym co się dzieje między nimi a MJ, to wszyscy pójdą do więzienia :/ Tak czy siak polecam obejrzeć, mocno otwiera oczy i nie chodzi tylko o Jacksona, tylko o świadomość tego, że każdy, KAŻDY może być oprawcą, nawet osoba której nigdy byśmy o to nie podejrzewali.

A jeśli ktoś uważa, że bohaterowie dokumentu kłamią, to serio Robson i Safechuck powinni zostać nominowani do przyszłorocznych Oscarów.

#leavingneverland #michaeljackson #przemyslenia #muzyka
Pobierz whiteglove - Byłam wielką fanką Jacksona w czasach nastoletnich, broniłam go, bo jak ...
źródło: comment_CtrbRBqTHDWjPgO8xGYCmCc7CcYxZiwA.jpg
  • 22
@whiteglove

1. Dziecinstwa to on nie mial
2. Ojciec tyran do potegi
3. Nie dorosl, byl po prostu infantylny
4. Emocjonalne dziecko
5. Pierwsze dochodzenie i ugoda chyba na 20 mln $
6. Powinni sie wtedy nim zajac specjalisci
7. Potem dluga przerwa kiedy sie odsunal
8. Proby powrotu juz z pietnem oskarzenia
9. Ofiary za zycia mj powinny go oskarzyc

Dzis nie wiadomo po co to sie robi skoro on nie
@rybsonk: Mam pojęcie, czytałem te bajki o tym, że Michael zrobił mu pranie mózgu itd

Przed sądem stawał jako dorosła osoba. Więc albo kłamał pod przysięgą i ogólnie przez 20 lat mówiąc, że Jackson jest niewinny albo kłamie od 2013 roku, kiedy to zażądał 1.5 mld dolarów odszkodowania. Tak czy siak jest kłamcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybsonk: Nigdzie nie napisałem, że mu wierzę xD Ale nie wiem o jakie kłamstwa chodzi.

Dokumentu nie mam ochoty oglądać także dlatego, bo jest jednostronny, reżyser nie zaprosił żadnej osoby, która też była w Neverland i broni Michaela.
@whiteglove: #leavingneverland to nie jest dokument. To jest film robiony przez typow ktorzy sa w nim przedstawiani jako osoby poszkodowane. Nie ma w nim nic oprocz wypowiedzi tych panow i ich rodzin. Przez 4 godziny mowia co sie dzialo po kolei i jak. Nie ma zadnych dowodow.

1. Zeznawali nie tylko poszkodowani chlopcy ale tez rodziny, i oni wszyscy zmienili teraz narracje
2. Z filmu wynika ze goscili w neverlandzie wiele