•  

Pudełkowa wersja The Division 2 z POTĘŻNĄ aktualizacją. — PPE.pl

W przypadku #xboxone i #pcmasterrace pierwsza aktualizacja zajmuje od 48 do 52GB – waga jest zależna od regionu oraz języka.
    Jeśli jednak kupiliście grę na PlayStation 4, to pobierzecie około 88-92GB...

Warto podkreślić, że w trzech przypadkach zainteresowani muszą przygotować się na dodatkowy update – łatka 1.5 właśnie wylądowała na serwerach i zajmuje 2GB. Ostatnie pliki zajmują się poprawą dźwięku.

UBISOFT AT ITS FINEST XD

pokaż spoiler [laughs in french]

#gry #ps4 #xboxone #pcmasterrace #thedivision #ubisoft

•  

@janushek: sranie w dzisiejszych czasach o update na start to potezne iksde

•  

Te 50 Gb pobrałem w kilkanaście minut. Te 2GB raz dwa i czekam na premierę w czym problem? W każdym mieście są światłowody. Update jest 5 dni przed premierą, więc nawet na necie 4 mb sobie każdy pobierze.

•  

@camos nie to świadczy tylko o tym jak zjebany jest proces wydawania gry. I jak kładą lache na jakość skoro trzeba napierdalać update na 90 GB. To co wszystko się w grze zmieniło? Wszystkie tekstury od nowa? Dźwięk, introsy itd? Idę o rękę że taki update ma rozmiar 10-20 krotnie mniejszy tylko po co robić jakieś sensowne mechanizmy aktualizacji samych zmian jak można wyoierdolic full image.

•  

W każdym mieście są światłowody.

@MasterChief112PL: ale nie w każdym miejscu miasta są światłowody, poza miastem też raczej kiepsko. Ktoś kupuje pudełko, bo ma słabego neta, wkłada płytę, a tam update 88 giga xD Jak ktoś jedzie na mobilnym internecie to chyba pierdolnie grę przez okno xD Mi to lotto, bo mam światłowód oraz nie kupuje gier od cweli z ubisoftu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mogliby dorzucić druga płytę z danymi, no bez jaj. Aż tyle poprawek odkryli, że trzeba grę na nowo pobierać? Typowy #ubisoftcwel

•  

@MasterChief112PL: uwierz, że nie w każdym. w krakowie występują miejsca, nawet właściwie w ścisłym centrum, o czym sam się nieprzyjemnie przekonałem, gdzie światłowodu nie ma. Żadnego sensownego dostawcy również - wtedy zostają tylko dostawcy mobilni.

I tak o to w ten sposób, mieszkając w centrum, liczyłem na podpięcie się do światłowodu UPC, a zostałem z tmobile mobilny -,-

•  

@camos: Borze XD
      SRANIE O SRANIE W DZISIEJSZYCH CZASACH TO POTĘŻNE XD

Ja mam wyjebane i w płyty i ten Syfiwżyn 2, zrobiłem wpis bo może dla kogoś jest to "ważne" lub zwyczajnie można to potraktować jako ciekawostkę, że konsumenci pudełkowi są dymani i muszą i tak pobierać grę z neta...

pokaż spoiler Standardy ze Stima XD

Może słowo WYDYMANI jest na wyrost ale na Wykopie każdy jest wydymany nawet jak mu baba w Biedrze jest winna grosika, lol

@MasterChief112PL

Update jest 5 dni przed premierą,
      No i fajnie a dostaniesz grę 5 dni przed premierą? XD

+: Cole
    •  

@janushek: tak mam już na dysku gierkę i odpalę 15 marca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@MasterChief112PL: a ja chuja odpale bo kody amdrewards dopiero 15 zaczną rozsylac xD

•  

@MasterChief112PL: poza miastem też jest życie, ale zdaje się wydawcy mają podobne problemy.

@cysiekw: w zasadzie widać że tną na roboczogodzinach programistów na każdym możliwym kroku, podejrzewam że już poniżej 20% kosztu to dewelopmnent i pokazuje że liczy się tylko hajs. Pamiętam kiedyś ile osób pracowało nad tym by aktualizacja była jak najmniejsza, podmieniało się pliki, były patchery które były w stanie połatać zmiany także w binarkach, np RTPatch swego czasu był popularny.
      Teraz wyjebane na maksa, tworzymy wszystkie assety w game.dat ktory zajmuje 50gb i jebać incremental update. Niech frajerzy pobierają wszystkie dane od nowa, szkoda czasu na patchera.

•  

Protip ludzie. Składacie zamówienie przed premierą około 15 dni i zazwyczaj preload jest i gra wam się pobiera. Anulować wystarczy i czekać do premiery. Wkładacie płytkę i macie w premierę zaktualizowaną grę. Ewentualnie złożyć zamówienie na pustą kartę i jak odrzuci dwa razy to już więcej nie próbuje jakoś pobierać,a gra na dysku jest, ale nie zagracie oczywiście. Czekacie na pudełko i lecicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Protip ludzie. Składacie zamówienie przed premierą około 15 dni i zazwyczaj preload jest i gra wam się pobiera. Anulować wystarczy i czekać do premiery. Wkładacie płytkę i macie w premierę zaktualizowaną grę. Ewentualnie złożyć zamówienie na pustą kartę i jak odrzuci dwa razy to już więcej nie próbuje jakoś pobierać,a gra na dysku jest, ale nie zagracie oczywiście. Czekacie na pudełko i lecicie

@MasterChief112PL: jeszcze może strzelić obcasami, zrobić obrót i usypać okrąg z soli XD

•  

@MasterChief112PL: No ja też xD Przecież takie akrobacje nie rozwiązują problemu lol

•  

@janushek: jak nie? jak ktoś myśli to sobie zrobi. Jak nie pasuję można kupić cyfrową wersje tylko. Polak jak zawsze tylko narzekać potrafi :) Słaby net proponuje zmienić miejsce zamieszkania :D

•  

@MasterChief112PL: Czy Ty naprawdę sugerujesz, że osoba ze słabym internetem powinna sprawdzać kilka tygodni przed premierą czy gra, którą planuje zakupić jest na płycie?

A jeśli nie to musi się bawić w jakieś kupowanie i oddawanie gry cyfrowo żeby potem ją kupić na płycie i cieszyć się z gry? XD
      A co jeśli taka informacja pojawia się w mediach dopiero w dzień premiery?
      No i na takim PS4 twój super life hack nie zadziała bo "ustawowo" masz preload 48h przed premierą, duże gry czasami wcześniej.

ja mam protip dla Ciebie: zrób sobie pizze z domowych składników, zjedz a potem zamów pizze z adnotacją, że dostawca ma zabrać tylko pudełko ale płacisz jak za pizze.
      Kuriozalne porównanie tak jak twoja rada XD

Wydawca powinien zadbać żeby produkt który sprzedaje był kompletny, już nawet nie chodzi o content ale dosłownie tej gry nie ma na nośniku fizycznym, którzy w większości kupują żeby właśnie nie pobierać gry w wersji cyfrowej.

pokaż spoiler No chyba że to gówno zajmuj 150 GB co jest w sumie możliwe bo to Gubisoft XD

Gdy wychodził RDR2 to dużo osób się zastanawiało czy będzie download czy dwie płyty... I jednak Rockstar dostarczył.
      Gdyby było inaczej to hehe SRANKO ;))))) byłoby większe a tutaj? "Zmień internet, zmień mieszkanie" XD

NO KURWA DZIĘKUJĘ XD JAK RENKOM ODJOŁ
      Pls, nie odpisuj mi bo ani tego nie przeczytam ani nie odpisze więc nie marnuj swojego czasu i idź szukać gier, które możesz kupić i oddać czy coś XD

•  

@janushek: Widać,że troll jesteś :D Na xbox takiego problemu nie ma by pobierać i miesiąc przed premierą :D Popracuj tez nad kulturą wypowiedzi młody, bo coś słabo :D

•  

@MasterChief112PL: aha fajnie XD
      Że tak powiem ale chuj mnie to obchodzi :D

•  

@camos: sam w sobie bardzo duży update nie jest zły. Problem taki, że bardzo często idzie w parze z niedorobioną grą.