Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@boltzmann: Mnie właśnie śmieszy, ubsdurał sobię że dzięki ćwiczeniom coś zmieni ale biologii się nie da oszukać. Ja też mogę sobie ubzdurać "Tak osiągnę co tylko będę chciał" ale to będzie kłamstwo, nic się nie stanie i nic nie osiągnę, to kłamstwo i wiara w to wpędzi mnie tylko w jeszcze większą frustrację. Najlepszym rozwiązaniem to pogodzić się ze swoją sytuacją a nie próbować zmienić czegoś czego się nie da
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boltzmann: Komu zaimponuje? Zapomniałeś chyba że w dzisiejszych czasach panuje hipergamia. Laska wybierze najlepszy dla siebie materiał a takie brzydale jak on (wiem nieładnie tak ale nie oszukujmy się, jego wygląd jest poniżej przeciętnej) lądują najniżej na rynku matrymonialnym. Zaimponować w takiej sytuacji będzie mógł tylko forsą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pucio-pucio_96: Tylko że on musi mieć świadomość swoich niedoskonałości, zabiera się niestety od dupy strony, bo myśli że siłownią coś załatwi kiedy jego twarz jest i będzie no... taka jaka jest, a dopóki ludzie na IG będą go w komentarzach utwierdzać że jest spoko i git tym w przyszłości będzie miał problemy by przyjąć bolesną krytykę na temat swojej twarzy, zębów itd.