Wpis z mikrobloga

@BraKet: no zobacz żyła sobie w szczęśliwym homozwiązku i nie czuła potrzeby, by wychwalać piórem zalety takiej sytuacji - mimo, że bez wątpienia miała ku temu ogromne predyspozycje. Żaden normalny "prawak" nie ma nic przeciwko homoseksualistom dopóki nie stają się hałaśliwie agresywną bojówką terroryzującą społeczeństwo swoimi sprawami łóżkowymi
@Zwierzak_: pokaż mi inny ruch zorganizowany wokół preferencji seksualnych, który publicznie manifestuje swoje fascynacje? To niestety terroryzowanie sprawami intymnymi ludzi, których one nie dotyczą. Pomyśl, jak bulwersujące byłyby parady ludzi lubiących wpierdzielać ekskrementy, wołających pod brązowymi sztandarami, że to fajne, normalne i smakowite. Mimo, że ja i z pewnością Ty nie mamy absolutnie nic przeciwko takim praktykom (skoro nikomu nie szkodzą) to jednak mamy prawo się tym brzydzić i oczekiwać od
@4tek no tak. Rzeczywiście, nie ma to jak porównywać orientacji seksualnej do żarcia gówna.
I rzeczywiście jeżeli ktoś by mnie namawiał do jedzenia kupy, to bym mu powiedział by #!$%@?ł.
Natomiast homoseksualiści nie zachęcają nikogo do zostania homoseksualistą, bo po co xD
@Zwierzak_: zaraz, zaraz - czy Ty masz jakiś problem z osobami, które wpierdzielają gówna i nikomu tym nie szkodzą, nikogo do tego nie zmuszają, tylko żądają prawa do akceptacji i tolerancji zachowań, które zapewniają im satysfakcję seksualną i życiowe szczęście? Może od razu wysłałbyś ich do komór gazowych?
@Zwierzak_: całkowicie poważnie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu homoseksualizm i koprofilia były traktowane właściwie w taki sam sposób. Zastanawiam się dlaczego nie tolerujemy dziś amatorów kupy, którzy przecież - identycznie jak homoseksualiści - nikomu nie szkodzą, a jedynie mogą się komuś z zewnątrz brzydzić (co z tego?). Dlaczego zatem obrońcy tęczowych praw konsekwentnie nie wezmą ich w obronę, nie zaczną naciskać na szacowne gremia psychologiczne, by uznały takie zachowania za całkowicie "normalne"
@Zwierzak_: zapomniałem dodać do czego zmierzam. Mimo ogromnych pokładów tolerancji uważam, że każdy powinien trzymać swoją seksualność w domu, a wyciąganie tych kwestii na widok publiczny jest niestosowne, bo innych ludzi mogą one bulwersować lub brzydzić. I mają do tego pełne prawo, bo postawa tolerancji ma w sobie wpisany pierwiastek niechęci. Jak chcesz palić fajki, to pal - nie będę Cię z tego powodu prześladować - ale proszę nie dmuchaj mi