Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski w kategorii #uroda #makijaz . Czy malujecie się na co dzień, czy raczej od wielkiego dzwonu? Ja maluje się mniej więcej od jakichś 13-15 lat (nie mam na myśli tony szpachli, a jedynie podkład, puder, tusz, róż i sporadycznie eyeliner i cienie :)). Jednak postanowiłam zrobić mini odwyk od tego i ograniczyć się jedynie do tuszu i kreski na powiece. Stąd rodzi się kolejne pytanie do Was: co robicie, jakieś protipy, aby cera rano była „promienna”, świeża, bez podkrążonych oczu? ( ͡º ͜ʖ͡º) Czekam na Wasze odpowiedzi. Zdjęcie dla uwagi :) P.S. Niebieskie paski tez się mogą wypowiadać, co o tym sądzą
Pobierz
źródło: comment_AWWqruIBdQxZJJQX0YZzGnOrSJldUbUB.jpg
  • 18
@r0rka: szczerze to rozglądałam się za jakimś i kiedyś próbowałam (ten słynny bb z garniera) ale okazał się totalnym niewypałem i robił plamy na twarzy :/
@Kejk888 akurat ten skin79 bb za stówe (promocyjnie za 60 się da) używałam na stałe, te bb animal używałam próbek. I jedna próbka (saszetka) starczyła na dwa razy, więc myślę, że całkiem wydajne
@Kejk888: spróbuj healthy mix z bourjois :) ja używam od lat, nie potrzebuje żadnych pudrów czy podkładów bo mam cerę okej i ten się na serio fajnie sprawdza jeśli chodzi o zaspane oczy itp
@r0rka: Ale chodzi Ci o podkład healthy mix? Bo jeśli tak to kupiłam wlasnie ostatnio drugie opakowanie (tylko tym razem w starej wersji opakowania) i okazało się ze ten sam odcień, który miałam wcześniej jest znacznie ciemniejszy i okropnie odznaczal się na linii żuchwy od szyi ()
@Kejk888: ja maluje się na codzień (podkład, puder, pomada do brwi i tusz), czasem dodam jakiś cień czy eyeliner jak mam za dużo czasu. Maluje się, bo niestety moja cera bez makijażu wygląda strasznie, jestem blada i mam cienką skórę pod oczami (,) no i wyglądam jak 13latka bez. Staram się teraz bardziej dbać o cerę, ale chyba niestety taki mój urok i nigdy nie osiągnę tego