Gorące dyskusje ostatnie 12h

zbieram drurzyne przed wyruszeniem w droge

odpowiedzi (42)

O jak zgniłem xDDD

Byłem dziś u rodziny na święta i usłyszałem taką historię: sąsiadka mojego ojca zamówiła sobie katering, zostawiany codziennie rano pod jej drzwiami. Tak że jak tylko wstanie ma na wycieraczce pudełko z gotowym jedzonkiem na resztę dnia.

Niedawno zaczęła się skarżyć, że co chwila ktoś kradnie jej jedzenie. Wybiera wszystko ze środka zostawiając tylko puste pudełko. To typowe zamknięte osiedle dla nowobogackich, więc ciężko posądzać innych mieszkańców. W końcu wściekła poszła do ochrony żeby przejrzeli taśmy z monitoringów. I co się okazało?

pokaż spoiler Mieszkająca obok p0lka sprowadziła sobie do domu jakiegoś mokebe, który przesiadywał u niej co kilka dni. Gość stwierdził, że płacenie za jedzenie to rasistowska opresja. Wstawał codziennie rano, czatował aż pracownik kateringu przyjdzie zostawić pudełko pod drzwiami. Cichaczem wychodził na korytarz i podpierdalał wszystko z pudełka jak gdyby nigdy nic i wracał biegiem do swojej dziewczyny XDDDDDDDDD

#p0lka #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #heheszki #bekazrozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (15)

• odpowiedzi (9)

Advertisement