•  

#anonimowemirkowyznania
    Tldr

pokaż spoiler zastanawiam się czy iść na rokse bo czuje ze mi to pomoże

Właśnie zdałem sobie sprawę ze moim problemem w interakcjach z #rozowepaski jest strach przed seksem. Nigdy tego nie robiłem jak można się domyśleć, stąd milion pytań i obaw. Bo dojdę za szybko, bo zostanę wyśmiany, bo nie będę wiedział kiedy dotknąć i gdzie itp.

Sama rozmowa z dziewczyną nie jest problemem jeśli mam wziąć numer albo umówić się gdzieś. Problem pojawia się wtedy gdy wiem ze sprawy idą w stronę spotkania u niej i zaczynam zachowywać się jak zestresowane dziecko. Podczas zwykłego podrywu i rozmowie tez wyczuwam napięcie seksualne które powoduje stres bo podświadomie wiem ze tego właśnie się boje, to trochę jak pierwsze palenie zielska z kolegami, idziesz z nimi i udajesz ze sie cieszysz ale tak naprawdę trochę się stresujesz bo nie wiesz co z tego wyjdzie.

Co robić w takiej sytuacji? Podrywać dalej aż jakaś przymknie oko na moje spierdolenie i będę mieć to za sobą (czyli za jakies 2 lata prób i błędów, biorąc pod uwagę ze facet który nie wie jak to robić jest od razu mniej atrakcyjny i dziewczyny magicznie uciekają) czy iść na rokse i nie oglądać się ? Nie potrafię ot tak przestać się stresować tym pierwszym razem. Mam wrażenie ze seks za pieniążki by mi pomógł, przy następnych podrywach będę spokojniejszy. Proszę o poważne odpowiedzi mirki, dziękować.

#logikaniebieskichpaskow #pytanie #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

•  

Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących

•  

Mam wrażenie ze seks za pieniążki by mi pomógł

@AnonimoweMirkoWyznania: to idź na roksę, zapłać powiedz jej, że to Twój pierwszy raz i z głowy będziesz to miał. Seks to nie jest nie wiadomo jakie mistyczne doznanie gdzie dwoje ludzi łączy się duszami XD. Owszem jest ważny w związku ale jako iż nie jesteś w żadnym i czujesz, że to Cię bardzo hamuje to idź na roksę i potraktuj to jak normalną czynność fizjologiczną.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ile masz lat? Dla mnie rozdziewiczony przez dzi%kę mężczyzna byłby chyba zdecydowanie bardziej odpychający niż jakbym miała sama go rozdziewiczyć. Ale to tylko ja.

@johnnyMetalowy: To, że akurat Ty nie doświadczyłeś łączenia dusz, to nie znaczy, że coś takiego nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: jesli az tak cie to blokuje to idz na rokse I miej to za soba, przyszlej dziewczynie nie musisz o tym nic mowic

•  

@LoveLight: Łączenia dusz nie doświadczyłem, nie doświadczyłem niczego co można nazwać magicznym jak ludzie wyobrażają to sobie. Po prostu było to dla mnie bardzo ważne przeżycie które zapadło mi w pamięci bo zależało mi wtedy na tej różowej. W zasadzie to nadal zależy :) Napisałem to dlatego, że op ewidentnie panicznie się tego boi, że coś pójdzie nie tak. Pomijam fakt, że gdy znajdzie sobie odpowiednią różową to ona go pokieruje odpowiednio i nie ma co oszczędzać wówczas na szczerości.

•  

Wydaje mi się że dziewczyny nie będą miały Ci za złe jeśli za pierwszym razem za szybko dojdziesz. Praktyka czyni mistrza. A pierwszy raz czy to dla kobiet czy dla mężczyzn powinien być z odpowiednią osobą i w odpowiedniej atmosferze ( nie chodzi mi o jakieś pierdoły typu muzyka czy świeczki Ale o miejsce w którym to robicie żeby to nie bylo w domu gdzie za ścianą są jej/twoi rodzice. Chodzi o to żeby było tobie komfortowo) Jak nie wiesz gdzie dotykać czy coś to zawsze możesz poprosić partnerkę żeby wzięła twoja rękę i Ci to pokazała na sobie. Wydaje mi się że panie z roxy mogą Cie rozczarować jeśli wybierzesz je na pierwszy raz ( Ale nie mnie wiedzieć). Zawsze przed stosunkiem możesz porozmawiać że swoją partnerką o tym, powinna to zrozumieć i uszanować jeśli zrobi na odwrót to znaczy że coś z nią nie tak.

•  

OP: @LoveLight

Mam 26 lat, nie sądzę ze tak szybko poznam dziewczynę która będzie tą jedyną i pobiegniemy w stronę słońca. A jeśli poznam taką co po miesiącu się rozstaniemy to równie dobrze mogę to zrobić z dziwką. Zreszta nie widzę różnicy między zadbana młoda dziewczyna która bierze za to hajs a dziewczyną która być może bolcowała się po klubach z nieznajomymi. Z tego co czytam o roksach to wcale nie wyglądają jak ruskie kurwidła w białych miniowach z papierosem w ręku, tylko normalne młode studentki.

Za „darmo” jest to po prostu niemożliwie trudne, dziewczyny kombinują, nie odpisują, obiecują a potem się nie spotykają, wybrzydzają a same maja niewiele do zaoferowania, przy swoim (prawdopodobnie) 50 stosunku kręcą nosem bardziej niż ja przy pierwszym, męczy mnie to. A dodaj jeszcze do tego stres i strach jaki u mnie występuje, sam sobie blokuje drogę i się wkurzam na siebie.

Nie chce czekać aż jakaś łaskawie się zgodzi, życie jest krótkie żeby czekać z czymś takim. Inb4 nie umówię się z jakimiś super brzydkimi byle zaruchac bo to moim zdaniem trochę chamskie w stosunku do tych brzydkich. Wole uczciwie się dogadać.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
      Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: ale skoro ty zakladasz rozstanie z kims po miesoacu to nie dziw sie ze nic ci nie wychodzi

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: no ale ty chcesz rady czy nie? Bo niby o cos pytasz a pozniej piszesz w takim tonie jakbys byl zdecydowany na rokse to po co te pytania?

•  

OP: @marekzmjakmilosc
      Liczyłem na opinie kogoś kto przeżył swój pierwszy raz na roksie, może dowiem się ze nie warto albo przeciwnie. Inne porady tez mile widziane

@Piotero1
      Nic nie zakładam tylko wiem jak ciężko znaleźć fajną osobę, trochę mi to zajmie a czas leci. Rzadko kiedy spotykasz pierwsza osobę i już jesteś z nią do końca.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie, co Wy z tymi roksami? Średnio ze 2 razy w tygodniu pojawia się taki wpis.

Nie potrafię ot tak przestać się stresować tym pierwszym razem.

@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli od początku chcesz seksu, to trochę odwrotne myślenie. Jeśli najpierw zbuduje się między ludźmi głęboką więź, to jest to m.in. po to, żeby w tej najpełniejszej intymności nie mieć takich stresów, dylematów, ani żadnych barier.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiem że chodzi ci o stosunek waginalny i tego się boisz, a czy nie możesz się skupić w pierwszym seksie na seksie oralnym, ty jej zrobisz dobrze potem ona tobie.
      Po co się tak spieszyć, zrób jej masaż pleców i poproś żeby się odwdzięczyła, nie wiadomo co z tego wyniknie, może sam cię obsłuży. Dojdziesz raz a potem następny.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: znam kilka par ktorym wyszlo od razu i sa ze soba nadal ale pewnie ze trudno ale co robisz w kierunku poznania kogos fajnego? Mysle ze warto naprawde poznac najpierw sie dobrze z jakas dziewczyną zanim pojdzievie do lozka.

+: agaja
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: ale tak piszesz, jakby jedynym celem spotkań z kobietami był seks.
      A może weź najpierw panne poznaj lepiej, poczujcie coś do siebie, wzajemnie sobie zaufajcir i poczujcie więź, wtedy wszystko wyjdzie naturalnie.
      Wtedy, jak zauwazyl @southlander, nie ma już TAKIEGO stresu, barier itd.

Nie chce czekać aż jakaś łaskawie się zgodzi, życie jest krótkie żeby czekać z czymś takim. Inb4 nie umówię się z jakimiś super brzydkimi byle zaruchac bo to moim zdaniem trochę chamskie w stosunku do tych brzydkich.

Wobec ladnych tez. Kazdorazowo potraktowanie kobiety jak lalki do seksu jest chamskie. Nie ma znaczenia jej wygląd.

Rzadko kiedy spotykasz pierwsza osobę i już jesteś z nią do końca

Ja znam takie pary. Sama jestem w takim związku.
      Wcale nie jest to az tak rzadkie ;)

Aczkolwiek to zalezy, czy szukasz zwiazku, czy seksu.

Bo o ile w związku się seks zazwyczaj pojawia:p, to nie z kazdum/kazda z ktora można iść do łóżka jest sens wiązać się na dluzej.
      Wybór musi podjąć każdy sam.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania Ale jeśli w taki sposób do tego podchodzisz to nie dziw się że trudno taka dziewczynę znaleźć. Czy to dziewczyna z roxy czy to zwykła która może się po klubach bolcowała tak czy siak to to samo. Tylko jednej płacisz A drugiej nie.

•  

OP: @Czesterek

A to nie jest tak ze wszyscy zaczynaja od zwykłej penetracji i z czasem eksperymentuja z innymi zabawami ? Nie uprawiałem ani oralnego ani żadnego innego, jednak z tego co sobie wyobrażałem, seks oralny byłby ciekawszy (w sensie ze jara mnie mysl o zaspokojeniu partnerki językiem) plus naczytałem się ze samym penisem często za dużo nie zdziałasz, ale czy to nie jest tak ze dziewczyny wstydzą się takich rzeczy na początku ? Zawsze myślałem ze takie bajery to po dłuższym stażu, zwłaszcza z przyczyn higienicznych (nieiwadomo kto tam u niej był wczoraj i jakie syfy zostawił) ale ogólnie oral wydaje się mniej stresujący.

Masażu tez nigdy nie robiłem a chciałbym :( ale to chyba nie takie trudne

•  

@AnonimoweMirkoWyznania jest na odwrót, ludzie zaczynają od pocałunki - przytulnie - masaż - wspólna masturbacja - macanie - petting - oral - potem reszta. Potraktuj kobietę jak dobrego przyjaciela a nie obcą osobę

•  

OP: @Piotero1

Wychodzę okazjonalnie na imprezy, lekko pijany staram się zagadywać i tańczyć z dziewczynami (oczywiście nic na sile) ale wychodzi jedno wielkie nic. Nie probowalem jeszcze opcji „zagadywanie do losowych ludzi na ulicy” ale źle mi się to kojarzy i chyba już wole jakies potańcówki, nie studiuje już wiec nie mam dostępu do tylu dziewczyn. Ogólnie praca dom praca dom, czasem siłownia. Zainteresowania mocno „introwertyczne” więcej pomysłów nie mam.

Tindera probowalem i wiemy chyba wszyscy jak tam jest, jedyne dziewczyny które ciągną rozmowę to te z nadwagą, o czym dowiadujesz się po tygodniu pisania bo zdjęcia były oszukane. Te przeciętne/ładne się odzywają b.rzadko ale nie przejmuje się tym bo tinder już tak ma, inne srodowisko.

@agaja
      Myśle o tym bo stresuje mnie to i chce mieć to za sobą, stad pomysł na rokse albo na podryw pod kątem seksu. Dziewczyny potrafią odrzucić kogoś bo na chwile się zająknął a co dopiero ktoś kto nie wie jak dotknąć żeby poczuła się dobrze. Po prostu faceta którego trzeba czegoś uczyć automatycznie szufladkuje się jako frajera i skreśla. Gdybym mogl tak po prostu nie myśleć o takich rzeczach to bym był nieustraszony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Czesterek hmm to mnie zaskoczyło, wykop jednak czegoś może nauczyć, jesteś pewna ze tak jest w większości przypadków ?

Zaakceptował: marcel_pijak}

+: trevoz
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: potwierdzę słowa @Czesterek. Zaczyna się od całowania, potem rączki schodzą niżej, potem do majtek, potem pisanie alfabetu na częściach niesfornych, potem zrzucanie odzieży i zabawa dłońmi, potem ustami a na końcu stosunek. Kobietę trzeba rozgrzać a nie pakować bydlaka na sucho. Nawet w poradach seksualnych Radia Maryja o tym mówili XDDD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: a moze po prostu zadna nie chce jakiegoś pijaka?

+: agaja
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, moim zdaniem pójście na dziwki w celu zwolnienia blokady to droga na skróty i nie rozwiązuje sedna problemu, czyli Twojej niskiej samooceny i overthinkingu (jest na to ładne słowo po polsku? wyolbrzymianie? nie wiem). Jak dla mnie to jest dobre sito przy szukaniu odpowiedniej kobiety, która będzie Cię wspierać i być z Tobą z powodu Ciebie, a nie z powodu seksu z Tobą. Ale może w dobie traktowania seksu jak srania to zbyt idealistyczne podejście ¯\_(ツ)_/¯

•  

OP: @LoveLight

Prze-myślenie ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z jednej strony to jest jakies sito i starałem się o tym myśleć w ten sposób „jak mnie nie docenia to jest karyną” ale mam wrażenie ze na takie uczuciowości był czas jak miałem lat 18, teraz dziewczyny są mną poirytowane i oczekują ze przejmę inicjatywę. Do tego dochodzi fakt ze można łatwo zostać jeleniem który jest taki niegroźny i niedoświadczony, wmówić mu ze wszystkiego go nauczysz, a żonka jak już się znudzi to potem lata po bolcach bo facet poza nią świata nie widzi jak mu raz na miesiąc da pierożka. (Tldr łatwo takich niedoświadczonych wykorzystać bo są slepi na to co się dzieje wokół) nie chce stawiać się w tej sytuacji.

@marcel_pijak

Xd wiem ze benka na sucho nie można ale mi chodziło bardziej o „czy w początkowej fazie związku sam oral czy penetracja z grą wstępną” a nie „czy wsadzać penisa z zaskoczenia jeśli chce seksu xd”

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma żadnych reguł co do kolejności..
      Każda para robi to oo swojemu.
      Za dyzo analizujesz i tworzysz scenariusze.

Ja bym Ci serio radziła zaczac od zadzuerzgniecia więzi, a nie od parcia w stronę majtek dziewczyny.
      Wtedy nie będziesz miał zmartwień kto i co jej tam robił dzień czy dwa wcześniej...

Dalej - moim zdaniem jeżeli ktos odrzuca partnera/partnerke z powodu niedoświadczenia zwiazkowo-lozkowego, to żadna strata i byk na pewno po takiej osobie nie płakała.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: może wypowiem się ja jako obecnie aktywny dziwkarz, a kiedyś prawiczek, który swój pierwszy raz miał właśnie z divą - nawet się nie zastanawiaj i idź. Wybierz tylko dobra dive (garsoniera będzie pomocna), nie żałuj hajsu i w drogę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ze swojej perspektywy ci powiem, że to była bardzo dobra decyzja, bo gdyby nie to, do dzisiaj byłbym prawikiem. Prawda jest taka, że prawictwo w późnym wieku może się negatywnie odbijać na psychice, mam tu na myśli wiele różnych rzeczy.
      Oswoisz się z ciałem kobiety i z seksem, nie będzie to dla Ciebie już nic nieznanego, także przy ewentualnej jakiekolwiek potencjalnej sytuacji która miała by zakończyć się seksem nie będzie już stresu bo to nie będzie nic nowego.

•  

GigantycznyEskimos: Mam 25 lat, przechodze przez to samo co Ty, Skłaniam się do wizytu u divy- juz mam nawe kilka upatrzonych i sprawdzonych. Jedyne co budzi mój niepokój to ewentualne złapania czegos,

IMHO sex z laska idelania w twoim guscie ale bez uczucia moze być bardzo fajny. Ofc nie bedzie to to samo co z dziewczyna ale to chyba dobrze.

Dla mnie osobiscie problemem jest to ze gdy pozna fajna kobiete zeby budowac cos trwałego i ona bedzie pierwsza to zeby sprawdzic jak jest z inna jej nie zdradze przeciez..

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie miałem takiego problemu bo pierwszy raz miałem z dziewczyną która była dziewicą. Ale na twoim miejscu bym poszedł. I nie słuchał bym różowych które piszą, że absolutnie nie, bo same nie wiedzą co chcą.

To tak jak z jazdą samochodem. Niby na kursie uczą, ale i tak wcześniej chciałem wiedzieć jak to się robi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gorące dyskusje ostatnie 12h