Wpis z mikrobloga

@BQP: W technikum miałem świetnego nauczyciela od mechatroniki. Fakt, że facet powinien dawno iść na emeryturę ze względu na wiek, ale jego misją było nauczanie i potrafił to robić doskonale, więc trwał na swoim stanowisku.
Jak byłem w 3 klasie podupadł na zdrowiu i dali nam nowego, sporo młodszego nauczyciela. #!$%@?... Wspominam gnoja do dziś jako dusiciela ciekawości, mordercę chęci nauki. Jego ulubionym zajęciem było pytanie "ktoś czegoś nie zrozumiał z
@BQP: To byłoby jeszcze bajką. W technikum miałem sukę z majzy, która za każdym razem gdy ktoś czegoś nie rozumiał (we wprowadzanym na tej lekcji materiale ofc.) brała delikwenta pod ostrzał przy tablicy i kosę wręczała w gratisie. Koniec końców nikt nic nie ogarniał, ale nikt się nie odzywał, a na egzaminach leciało się w #!$%@?. Klasyka!

Podoba mi się jeszcze nauka matmy na przykładach, który stosowała. Otórz brała podręcznik, rozwiązywała
@panTralalinski: Oj, ktoś tu chyba nie zdał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to kasa powinna być wyższa dla nauczycieli, bo to jeden z powodów przez które w szkołach pracują stare baby bez polotu, które czekają aż emeryturka zaraz wpadnie, albo ludzie którym się w życiu nic lepiej płatnego nie trafiło. Odpowiednia płaca za odpowiednią pracę. Ktoś ambitny i dobry w te klocki znajdzie sobie lepszą
Oj, ktoś tu chyba nie zdał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@venividi: Nie mierz wszystkich swoją miarą, było blisko jak się chemiczka uparła ale znałem sie z jej bratem i jakoś poszło.

Powinni ponadto zmienić zupełnie system szkolnictwa wyższego. Za studia powinno się płacić jak na zachodzie i wyeliminować studia zaoczne. Wtedy przypadkowi ludzie nie trafialiby na kierunki po których mają dalej kształcić innych ludzi, tylko Ci, którym