•  

  #nofapchallenge

  Dobra trochę o atencji od strony #rozowypasek bo chyba mało kto o tym pisze. Generalnie zawsze byłem #przegryw jeśli chodzi o kontakty z laskami. Z reguły mnie ignorowały, no chyba, że coś chciały ode mnie. Od początku lipca robię #nofapchallenge i miałem nadzieję, że coś się w tej kwestii zmieni. Zacząłem od serii tygodniowych. Ostatnio skończyłem 15/15 i teraz robię 2/20. Każda kolejna seria jest dłuższa.

  Dlaczego o tym piszę? Bo laski się na mnie gapią bez powodu. Na ulicy, w sklepie itp. Do tej pory zazwyczaj laski patrzyły się na mnie dopiero gdy zauważyły, że ja się patrzyłem na ich tyłek i chciały mi wzrokiem powiedzieć, że mam przestać. Teraz po prostu odrywam wzrok od telefonu i widzę, że laska się na mnie patrzy. Dosłownie wpatruje się we mnie. Przez ostatni miesiąc miałem takich sytuacji więcej niż przez całe moje życie.

  Dzisiaj miałem taką sytuację w sklepie, że zauważyłem, że laska się na mnie patrzy. Spojrzałem się w jej stronę i odwróciła. Później znowu się na mnie patrzyła i znowu to samo. Kilka minut później mijaliśmy się w sklepie i gdy byłem obok niej to odwróciła się w moją stronę i zlustrowała mnie od góry do dołu wtf...

  Mam lvl 30, trochę nadwagi i jestem rudy. Może nie taki typowy ginger, ale taki bardziej ciemny blond. Myślę, że od początku wakacji mój wygląd trochę się zmienił. Nie schudłem, ale zapuszczam brodę. Jeszcze krótka i niezbyt gęsta. Chodzę bardziej wyprostowany (wcześniej patrzyłem raczej pod nogi). Jeśli chodzi o mój wygląd to zauważyłem, że w lustrze wyglądam pogodniej i sympatyczniej. Wcześniej taki trochę gburowaty smutas. Tak po za tym wszystko bez zmian.

  Wracając do tych dziewczyn. Dziewczyny, które się patrzą w ten sposób są z przedziału wiekowego 22-35. Zazwyczaj 5/10 do 8/10. Też nie wszystkie dziewczyny się tak patrzą. Zazwyczaj zauważam kilka dziennie. Nie zauważyłem ani jednej dziewczyny takiej młodej (poniżej 20 roku życia) ani starczej (powyżej 40), które by się we mnie tak wpatrywały. Do tego dla lasek 9/10 i 10/10 jestem niewidzialny tak jak byłem wcześniej.

  Stąd moja nieśmiałą teoria, że to feromony, które działają przede wszystkim na niewyżyte seksualnie laski, którym zaczyna cykać zegar biologiczny (są w najlepszym wieku rozrodczym).

  Myślę, że #nofap działa też na wszystkie laski. Jak wcześniej byłem dla nich 3/10 to teraz jestem 4/10 albo może nawet 5/10. W pracy mam sporo dziewczyn i wydaje mi się, że są dla mnie milsze. Częściej z nimi rozmawiam i już nie tylko na tematy związane z pracą.

  Mój plan na przyszłość:

  - zapuścić porządną brodę
  - schudnąć i może poćwiczyć trochę
  - kontynuować #nofapchallenge
  - zacząć zagadywać do "przyłapanych" dziewczyn

  Na razie bardzo pozytywnie oceniam #nofapchallenge i polecam każdemu. Jeszcze taka rada ode mnie dla tych, którzy przerywają serie żeby się nie przejmowali tym, bo nigdy nie cofasz się do stanu zero. Zawsze robisz progres i nawet gdy robiłem serie po 5 dni na początku to czułem różnicę.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Chciałbym z wami zagrać w #graotron #got

  1. Joffrey Baratheon - otruto cię, usuwasz konto
  2. Jon Snow / Aegon Targaryen - musisz zmartwychwstać, wrzucasz pastę o serwerowni
  3. Jaimie Lannister - masz jedną rękę, dziś nie bijesz konia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  5. Ned Stark - ścięto ci głowę, usuwasz konto
  5. Podrick Payne - idziesz na roxe śpiewasz lasce dostajesz pieniądze profit ( ͡º ͜ʖ͡º)
  6. Daenerys z rodu Targaryen, Pierwsza Tego Imienia Daenerys Zrodzona w Burzy Dany Niespalona Wyzwolicielka z Okowów Matka smoków Mhysa Królowa zza morza Srebrna Królowa Smocza Królowa - jesteś #p0lka wszystko ci się należy, idziesz do biedronki kupujesz kilogram cebuli negocjujesz cenę
  7. Tyrion Lannister - upijasz się tanim winem
  8. Aria Stark - i tak jesteś nikim
  9. Ciepła bułka - jesz dziś pączka
  0. Nocny Król - Aby się przemienić musisz nadziać się na black dragon dildo (。◕‿‿◕。)
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Są tu jacyś fani #motoryzacja a w szczególności #audi?

  Przygotowaliśmy dla Was małe #rozdajo - mamy do rozdania 5 gekonów zapachowych od Audi ( ͡º ͜ʖ͡º)

  - Udział biorą wszyscy plusujący ten wpis, losowanie jutro (tj. 25.04.2019) o godz. 12:30.
  - Mamy pięć gekonów, więc wygrywa pięć osób
  - Losujemy przez Mirkolos

  Dla tych, którzy nas nie znają - zajmujemy się carsharingiem, czyli wypożyczaniem aut nawet na minuty. Obecnie jesteśmy dostępni w #warszawa i #poznan. Możecie wynająć u nas np. Audi A3 i Q3 albo BMW 1, 3 i i3 ʕ•ᴥ•ʔ

  Aplikacja Android
  Aplikacja iOS

  #samochody
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  Plusujący ten wpis będą mieli superowy dzień, sprawdź i przekonaj się. (。◕‿‿◕。)

  Dobrego dnia Mireczki! ^^

  #mojezdjecie #witamsie #dziendobry #fotografia #humorobrazkowy #zebroplusy #natura #zdjecia

  odpowiedzi (28)