Wpis z mikrobloga

@Formbi: nice opinion bro. imho więcej libertarian zostaje paranoicznymi preppersami, którzy chcą żeby wszyscy się od nich #!$%@?, niż neonazistami. poza tym mam wątpliwości, czy tacy "identyfikujący się jako libertarianie" ludzie umieli by choćby odpowiedzieć na pytanie czy są deontologistami czy konsekwencjalistami, lub czy nacisnęliby rothbardowy guzik.
śmieszy mnie fragment o "right-wing populism" Rothbarda. chyba autor poleciał hasłowo i nie przeczytał tego co sam zalinkował, bo nie widzę tam nic rasistowskiego.
Libertarianie wychwalają ustrój, które opiera się o autorytarną dyktaturę zwalczającą wszelki sprzeciw? W której alternatywnej rzeczywistości?

Why Libertarians turn to the Alt-Right


Why you didn't stop beating your wife?
@tallman

jeśli piekarz nie odmówi upieczenia tortu gejowi to powinien zostać ukarany?


(Zaznaczam,że odpowiadam jako lesbijka)

Oznacza to najwyżej tyle, że nie ma rigczu. Ale nie może zostać ukarany prawnie. Ewentualny bojkot społeczeństwa to dużo lepsza kara.
Sama robię w gastro i nie upiekłabym tortu ze swastyką z pryncypałków (#pdk), ani nawet ciasta na jakiś zjazd biskupów katolickich, bo delikatnie mówiąc nie darzę ich sympatią. Czy należy mi się za
@Formbi mówisz o losowym wykopku (i kilku poważniejszych ludzich). Co powiesz o tym, że jedna z czołowych postaci komunizm, Stalin, nawiązał FAKTYCZNY sojusz z faszystami? Nie tylko sobie 'zmienił poglądy', ale faktycznie wspierał Hitlera (czołową postać faszyzmu). Mam teraz uważać, że wszyscy, którzy są gospodarczo na lewo ode mnie za chwilę podpiszą pakty z nazistami ))¯_(ツ)_/¯?