Wpis z mikrobloga

@Increev: Przeczytałem, pomimo że stale śledzę karierę Kubicy to znalazło się trochę ciekawych informacji których nie znałem. Fajnie opisane zakulisowe gierki prowadzone w niższych kategoriach. Miałem trochę wrażenie że pisane bardzo na szybko bo niektóre zdania były jakoś dziwnie napisane, tak jak by nikt tego nie przeczytał i nie wyłapał takich fragmentów. Generalnie polecam
@Increev: jestem w 1/4 i do tej pory czyta się jak dobry dokument. Masz wrażenie, że całe życie Kubicy to jeden pieprzony rollercoaster i kiedy już mi się serce kraja wraca on, Robert i odwala coś, po czym opadają szczeny. Nie sądzę, by to była lektura dla koneserów, ale wiele akcji, które sam wyśledziłem z historii Kubicy jest szerzej opisane i jako minimum wiedzy o Kubicy robi dobrą robotę. Dam znać
@Increev przeczytałem i muszę powiedzieć, że 3/4 książki czyta się bardzo dobrze i jest niesamowita. Czasem jakieś nieskładne zdania ale tego się nie zauważa. Na pozostała część nie starczyło im zdecydowanie czasu, by ją dopieścić. Zwłaszcza jeżeli ktoś się interesuje formułą na bieżąco. Ostatnie kilka rozdziałów zwłaszcza kiedy Kubica starał się o angaż po testach w 2017 roku w ogóle mnie nie poruszyła. Tym bardziej, że przeżywałem cały rok 2017 i 2018