Wpis z mikrobloga

@pranko_csv a tak serio, myślałeś o kupnie mu ziomeczka?
Np saarloos/ husky i bawienie się w zaprzęgi?
Ja się ostatnio mocno wkręciłem w takie 'wilkowe' rasy i w przyszłości bym chciał mieć, ale wszystko zależy od warunków
Choć wydaje mi się, że takie dwa husky mogłyby żyć w mieszkaniu, byle blisko lasu i codziennie wybiegane np przy rowerze itd
@VonHautkopf: Myślałem, niestety nie mamy za bardzo warunków na dwa psiaki, Pranko dałby radę nawet z jakimś mniejszym psem, ale to trochę bez sensu ponieważ w każdej chwili mamy psa sąsiadów.
Co się okazało w pobliżu mieszka sunia CSV.
Jest mnóstwo zabawy na naszym ogródku, ale niestety dwa psiaki pełne energii równa się zaorany ogródek - dosłownie, dlatego na lato pozostaje do zabawy teren pobliskiego boiska i park.
@VonHautkopf: na pewno sporo zależy od tego jak duże jest mieszkanie, od tego czy miałeś kiedyś husky itd.
Pranko jak nie musi to nie zostaje sam w domu, dużo podróżujemy i przemieszczamy się razem.
Nie wiem jak zachowałby się zostawiony sam z innym psem, prawdopodobnie byłoby spokojnie, ale jeśli jednemu strzeli coś do głowy to jest duża szansa, że drugi podłapie temat... a wtedy zamiast ewentualnej wymiany dywanu będziesz miał pół