Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki, co te dzieci, to ja nawet nie. Na pasach zapaliły się pomarańczowe migające, sobie myślę, no tak, #warszawa, znów się coś zjebało. No i jadą samochody dość szybko i biegnie taka mała dziewczynka, z 5-6 lat pewnie, nie patrzy przed siebie, ani nic. No to ja ją łap za plecak i odciągam od pasów, w tym momencie przejechał zaraz obok dostawczak. Prawie by ją rozjechał. I taki dumny z siebie, że uratowałem dziecko od pewnej śmierci, pytam się, czy jest normalna i dlaczego nie patrzy na jezdnię, tak jak ją w szkole uczyli. A ona nic sobie z tego nie robiąc, uśmiechnęła się i powiedziała "nie ma czasu na pytania, lecimy w gorące" i uciekła do lasu.

#coolstory #truestory #heheszki #takbylo
    pokaż całość

odpowiedzi (13)

( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #strajknauczycieli

odpowiedzi (169)

Prawdziwe problemy Polski (kolejność losowa):
    - Montownia Europy bez własnych silnych marek i bez wizji budowy jakiejkolwiek
    - Fatalna energetyka oparta na paliwach kopalnych wydobywanych przez przepłacony sektor gospodarki i kupowanych od krajów które w najlepszym przypadku mają nas w dupie
    - Brak elektrowni atomowych, brak dużych inwestycji w high-tech, odstraszanie firm vide firmy rozwijające Blockchain
    - Niski poziom nauczania, zarówno średniego jak i (szczególnie) wyższego
    - Regularny drenaż mózgów od ok 20 lat
    - Czarna dziura ZUS
    - Podatki i regulacje, które powodują ucieczkę kapitału do sąsiadów
    - Prezydent otwarcie nie wierzący w globalne ocieplenie
    - Polaryzacja sceny politycznej przepełnionej miernotami

Problemy Polski na wypok.ru:
    - Lewactwo
    - Homolobby LGBT
    - Ruscy
    - Żydzi
    - Niemcy
    - Zepsuta Europa Zachodnia
    - Unia Europejska, Szwecja, prawo szariatu na ulicach!
    - Wspominałem o lewactwie?
    - Upadek tradycyjnych wartości, walka z kościołem, jedna Pol-ska ka-to-li-cka!
    - P0lki

Taki obraz wasz.

#bekazwykopkow #takaprawda #bekazprawakow #neuropa #polityka
    pokaż całość

odpowiedzi (61)