•  

youtube powinien zrobić ograniczenie dla twórców dotyczące dawania "superlajka" pod swoim własnym filmem. myślę że powinni miec możliwość dania max. 2 takich lajków.

otóż te kurwiszcze jutubowe (najczesciej ci przyjebani ktorych widownia ma 12 lat) dają załóżmy 50 superlajków komentarzom które ich chwalą. wtedy one idą na samą górę listy i zasłaniają pozostałe. ogólny efekt jest taki, że mamy film praktycznie wyłącznie z komentarzami liżące odbyt autorowi. no bo ile można się przekopywać przez spam żeby coś wartościowego przeczytać?

#przemyslenia #polskiyoutube #youtube #gorzkiezale #humorobrazkowy

źródło: aaasd.png

•  

przykładowy przyjeb

źródło: asa2.png

•  

@mmenelica: a co, ma dawać superlajka pod komentarzem, w którymś ktoś pisze "chujowy film", bez jakiejkolwiek krytyki? Bo niestety, ale większość "krytyków" ogranicza się tylko do takich wypocin.
      Jako twórca też daję je głównie pod miłymi komentarzami, choć nie powiem, jak jest krytyka, z której mogę wyciągnąć wnioski na następne materiały, to też takowego zostawię, bo jest on dla mnie cenniejszy, niż kolejne "super film".

Tzn. z drugiej strony rozumiem, bo sam miałem sytuację, że zostawiam długi komentarz z info co poprawić, lub wytykając błędy merytoryczne filmu, licząc na to, że koleś powie "ooo, dzięki, poprawię się", a dostawałem albo łatkę hejtera, albo shadow-bana. :v

Gorące dyskusje ostatnie 12h