Wpis z mikrobloga

@dob3k: No zostaną pożarci, bo UE to jeden blok który bije się o pierwsze miejsce w wielkości z USA, gdzie mieszka pół miliarda ludzi. Samo UK to 60 milionów, i to w dodatku z niekompetentnym rządem, który nie potrafi ogarnąć rozwodu z UE szybciej niż tuż przed deadline. Po tym jak idzie im z Brexitem widać że takie Chiny lub Indie wezmą ich bez mydła. Poza tym samo to że UK
@BekaZWykopuZeHoho: komuch z partii pracy na sznurkach UE wie lepiej niz ekonomisci, czy czlonkowie innych partii?
To ze zaden czlonek UE nie moze wiadomo od poczatku - po to napisalem fun fact bo nie mam pojecia po co to wrzucasz w kazdym wpisie skoro on NIE MOWIL o tym ze bedzie z krajami UE podpisywa umowy z kazdym z osobna tylko z innymi krajami.
@Lysy_i_slepy: Planuje? Taaa i stolice dinansjery tez niby do frankfurtu przenosza i wszyscy z londynu uciekaja tyle ze w realnym swiecie jest odwrotnie. Po referendum coraz wiecej firm swiatowych inwestuje w londynie i na gwalt szukaja setek nowych pracownikow.
Frankfurt moze sobie pomarzyc.
A chiny czy indie beda chcialy robic interesy. Nie sa w pozycji do stawiania warunkow. Bo to nie oni kupuja a bogate UK jest dla nich swietnym odbiorca
@Lysy_i_slepy: @BekaZWykopuZeHoho:
Meczy mnie tylko ta projekcja strachu mediow unii europejskiej ze bez niej to juz UK czeka powrot do sredniowiecza a tak naprawde to w tym momencie unia jest slabiutka. Hiszpania i wlochy sa prawie bankrutami. Irlandia i grecja tez kiepsko przędą.
Caly surplus niemiec jest dzielem kupcow z uk. Holendzy i francuzi #!$%@? na unie bo maja swietny handel z uk, a unia gra obrazona ksiezniczke.
Za chwile
@Borntobefit: Bzdura. Po pierwsze wypowiedz byla bylego ministra a po drugie powiedzial ze jak najbardziej bardzo chetnie beda handlowali z UK bo od zawsze sa na bardzo dobrej stopie ale ze ilosc handlu z Australia nie jest w stanie pokryc tego ile UK handluje z EU. Wiec nie mozna tego traktowac jako zastepstwo 1:1.
Wiec nie przekręcaj wiadomosci albo przeczytaj cos wiecej niz naglowki bo straszne glupoty wychodza
@BekaZWykopuZeHoho: Indie mowia o tym juz od wielu lat a konczy sie tak jak z polskimi wizami do USA, a co do „rozwodnienia regulacji w kwestii jakosci zywnosci” to bzdura proeuropejskich mediow bo usa powiedzialo ze chce pozostawic te same standardy jakosci jakie ma w handlu z ue zeby przyjecie umowy z uk bylo jak najszybsze i jak najmniej klopotliwe.
@BekaZWykopuZeHoho: „beda mogli” moze tak a moze nie. To ty masz pewnosc ze tak bedzie pomimo braku przeslanek. Ja tylko pokazuje ze wcale tak byc nie musi.

Btw zawsze mnie smieszy przekonanie, ze jak ktos nie wali konia do manipulacyjnego mainstreamowego myślenia to juz jest przeciwnikiem (i goracym zwolennikiem brexitu).