•  

  Wiem, że trochę nie na czasie, ale zobaczcie sobie co mówił George Bush (republikanin) o islamie i jego powiązaniach z terroryzmem.

  Jak to się wszystko w tym świecie popierdoliło, że konserwatyści, którzy kiedyś prezentowali jakiśtam poziom aktualnie stają się zagrożeniem o autorytarnych zapędach?

  #neuropa #ciekawostki #religia #islam #polityka

  źródło: youtube.com

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: Cała polityka się sprymityzowała wraz z rozwojem internetu. Ważne jest by przekaz był prosty i skierowany do najgłupszej części społeczeństwa. Z demokracji liberalnej w ochlokracje przechodzimy.

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: Jezu, ale ty człowieku w tych swoich wpisach gwałcisz logikę XD Przecież ten człowiek jest odpowiedzialny za największą katastrofę w historii nowoczesnego Islamskiego świata czyli Wojnę w Iraku, a ty go propsujesz, bo powiedział parę dobrych słów o osobach, które z jakiegoś uzbudranego powodu usiłujesz bronić od wszelkiej krytyki. Społeczeństwa Islamskie z wyjątkami są ultra-konserwatywne, bo są na wczesnym stadium rozwoju społecznego. Oni są na takim etapie na jakim my byliśmy w Europie w czasie reformacji, a tzw. progesywiści zamiast pomóc im progresować w kierunku bardziej postępowego świata, w którym małżeństwa z małymi dziewczynkami, egzekucje za bluźnierstwo czy nakaz zakrywania swojego ciała czy włosów jakąś obrzydliwą szmatą jest nieakceptowalne, wy jak totalni kretyni uważacie, że robicie coś dobrego niszcząc tą konwersację, bo jakiś muzuł może poczuć się urażony. Drwicie z katolików, że profanacja krzyża jest, dla nich rażąca, a wspomienie o tym, że współczesny Islam ma problem z radykałami jest, dla was tematem tabu, a każdy kto o tym wspomina jest chujem. I to przez właśnie takie myślenie szczytem praw kobiet w Arabii Saudyjskiej jest prawo do prowadzenia samochodu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Komentarz z największą ilością plusów wygraweruje na najnowszym iPadzie Pro za ponad 7 tys zł!! #ipad #apple #heheszki

  odpowiedzi (72)

 • odpowiedzi (40)

 • avatar

  Pogromca KJSów

  Somsiad jeździł kiedyś jako pilot w Seicento Sportingu i któregoś niedzielnego popołudnia, gdy spokojnie jechaliśmy jego Peugeotem 205 po dzielnicy, opowiedział mi krótką historię.

  Pod Proszowicami ścigały się Saxofony, Cinquecenta, Seicenta, Xsary, Golfy III VR6, Balena i tym podobne stuningowane tanim kosztem auta, aż tu nagle podjechał jeździec znikąd w seryjnej czerwonej Toyocie Yaris, którą większość kojarzyła z jazdą na eLce. Jakież było ich zdziwienie, gdy Yaris objechał wszystkich, a po zawodach jak gdyby nigdy nic pojechał na zakupy do Geanta.

  Dopiero później ktoś włączył internet i stwierdził, że to była mityczna Toyota Yaris turbo, której powstało jedynie 400 sztuk.

  W porównaniu z Yarisem T Sport o mocy 106 KM, tutaj zamontowano turbinę IHI z max ciśnieniem sprężania 0,45 bara, podnoszącą moc do 150 KM. Samochód jest również obniżony o 15 mm (30 mm w porównaniu ze zwykłym Yarisem), ma aero pakiet oraz bardzo krótką, pięciobiegową skrzynię. Wykres przebiegu momentu obrotowego od 2000 obrotów / min jest niemal płaski, więc dysponuje mocą przy każdych obrotach silnika. Są zmienione wtryskiwacze, inna pompa oleju, pompa benzyny i większa chłodnica.

  Autko waży poniżej tony, do setki zbiera się w 7 sekund, osiąga 205 km/h.

  Doskonały materiał na youngtimera i solidny sleeper, prawdziwy hot-hatch. Na olx jest kilka sztuk, do wyrwania za 20 000 zł.

  #rzetelnafura
  #samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #toyota
  pokaż całość

  odpowiedzi (116)