•  

  Wiem, że trochę nie na czasie, ale zobaczcie sobie co mówił George Bush (republikanin) o islamie i jego powiązaniach z terroryzmem.

  Jak to się wszystko w tym świecie popierdoliło, że konserwatyści, którzy kiedyś prezentowali jakiśtam poziom aktualnie stają się zagrożeniem o autorytarnych zapędach?

  #neuropa #ciekawostki #religia #islam #polityka

  źródło: youtube.com

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: Cała polityka się sprymityzowała wraz z rozwojem internetu. Ważne jest by przekaz był prosty i skierowany do najgłupszej części społeczeństwa. Z demokracji liberalnej w ochlokracje przechodzimy.

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: Jezu, ale ty człowieku w tych swoich wpisach gwałcisz logikę XD Przecież ten człowiek jest odpowiedzialny za największą katastrofę w historii nowoczesnego Islamskiego świata czyli Wojnę w Iraku, a ty go propsujesz, bo powiedział parę dobrych słów o osobach, które z jakiegoś uzbudranego powodu usiłujesz bronić od wszelkiej krytyki. Społeczeństwa Islamskie z wyjątkami są ultra-konserwatywne, bo są na wczesnym stadium rozwoju społecznego. Oni są na takim etapie na jakim my byliśmy w Europie w czasie reformacji, a tzw. progesywiści zamiast pomóc im progresować w kierunku bardziej postępowego świata, w którym małżeństwa z małymi dziewczynkami, egzekucje za bluźnierstwo czy nakaz zakrywania swojego ciała czy włosów jakąś obrzydliwą szmatą jest nieakceptowalne, wy jak totalni kretyni uważacie, że robicie coś dobrego niszcząc tą konwersację, bo jakiś muzuł może poczuć się urażony. Drwicie z katolików, że profanacja krzyża jest, dla nich rażąca, a wspomienie o tym, że współczesny Islam ma problem z radykałami jest, dla was tematem tabu, a każdy kto o tym wspomina jest chujem. I to przez właśnie takie myślenie szczytem praw kobiet w Arabii Saudyjskiej jest prawo do prowadzenia samochodu.