Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kiedy oglądasz Lech - Legia (0 - 0), Milan - Lazio (0 - 0) oraz Bremen - Bayern (0 - 0).
    #mecz

odpowiedzi (8)

Da rade podjebać youtubera na policję i czy film ze wskazaniem prędkościomierza jest jakimś prawnym dowodem?

Youtuber którego głównymi widzami jest podstawówka leci 121km/h w terenie zabudowanym (akcja w 7:15)

#prawo #csiwykop #wykopefekt #polskiyoutube #patologiazewsi

odpowiedzi (61)

31/100 #100oldgamechallange

Road to 1K nadal ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

niestety @gwarth zostaje przy metacritic nie ogarniam gamerankings.com do tego części gier które chce dodawać nie ma na tej stronie, ale dziękuje za propozycję( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy odpalać stream czy nie, ale jak będę coś odpalał to około 20 Twitch
    Dajcie znać jaką gierkę może odpalić(✌ ゚ ∀ ゚)☞

Jak ktoś chce być wołany do kolejnych gierek to zapraszam wpisywać się do listy do wołania: LINK

Dzisiejsza gra:

Knights & Merchants

Data wydania: Październik 1998
    Platformy: PC
    Gatunek: RTS

Opis: Kto pamięta kultowy tekst DAWAĆ ŻARCIE, i ogólnie kilka okrzyków związanych z żarciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Gra złożona z procesów, nadal grywalna nawet jest remake( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Jeden z pierwszych RTS który zawitał na moim komputerze, wtedy bawiło mnie budowanie wioski i rozwijanie jej. Jak to mówią później tworzyło się z tego mrowisko każdy człowiek będący w wiosce coś robił albo gdzieś szedł. Najlepiej i tak było gdy miałeś wojsko i zapomniałeś je nakarmić i zdychało xD Oj ile razy przegrałem misje w taki piękny sposób.

W grze była fabuła w której gracz wciela się w rolę podrzędnego dowódcy armii królewskiej. Królestwo niestety rozpada się na małe księstwa przez spisek, naszym zadaniem jest bronić króla i ostatniej jego prowincji. Było to 20 misji w kampani single player, można było grać multi aż do 6 graczy i do dzisiaj stoi wiele polskich serwerów( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ponad 25 różnych budynków, 10 jednostek militarnych, ponad 10 różnych zawodów. Takie trochę Osadniki(Settlersy) ale kurczę nie do końca(✌ ゚ ∀ ゚)☞

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
    Metacritic: 8,7
    Gry-online: 8,8

#retrogaming #staregry #gry
    pokaż całość

odpowiedzi (31)