•  

  Januszerka pełną gębą xD
  Żona kumpla jeździ do swoich klientów. Dziś rano zgubiła ajfona. Zadzwoniła do kumpla a ten oczywiście ajfona namierzył. Ajfon został nawet podłączony do ładowarki. Na telefonie wyświetliła się informacja, żeby skontaktować się z podanym nr w przypadku znalezienia. Oczywiście wiadomo, nikt nie zadzwonił ( ͡º ͜ʖ͡º) Położenie telefonu zbiegło się z adresem klientki, więc pewnie wypadł jej pod domem a klientka go znalazła.
  Dzwonią do niej z pytaniem czy nie znalazła telefonu. Oczywiście co odpowiedziało karyńsko? Żadnego telefonu nie znalazła i jest jej bardzo przykro ( ͡º ͜ʖ͡º).
  Właścicielka mówi więc, że ajfona łatwo namierzyć i że widzi go pod jej adresem. I czy aby na pewno go nie znalazła.
  Karyna się strasznie zmieszała i zaczęła wymyślać, że ona to nie wie w sumie. Ale zaraz jej się przypomniało, że chyba jednak coś znalzał jej mąż pod drzwiami ale ona nie wie co to za telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  W tym momencie kumpel uruchomił zdalnie jakiś dźwięk na telefonie, który było słychać w słuchawce nawet xD
  Żona kumpla powiedziała tylko, że zaraz podjedzie po telefon i koniec rozmowy.
  Na miejscu oczywiście karyńsko obrażone oddało telefon i jeszcze bezczelna dojebała, że się chyba jakieś znaleźne należy. na co żona kumpla mówi, że może zadzwonić na policję i zapytać jakie należne można wręczyć za przywłaszczenie cudzej rzeczy. Karyna tylko zamknęła drzwi.
  #truestory #iphone #karyna #polakicebulaki #patologiazewsi

Gorące dyskusje ostatnie 12h