Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 40 lat, nigdy nawet nie trzymałem dziewczyny za rękę.

Próbowałem coś zmienić w życiu ale bezskutecznie. Chciałem podjąć się jakiejś pracy, ale wywalali mnie góra po tygodniu. Nie mogę pracować, czuję się bardzo niekomfortowo w towarzystwie innych ludzi. I tak od 17 lat jestem na bezrobociu, wolę sobie oszczędzić krzyków i poganiania, za to że pracuję wolniej od pewnych siebie i dynamicznych ludzi...

Obecnie utrzymuję się z pensji mojej schorowanej mamy, która pracuje w szwalni za 1700 złotych, ojciec zmarł gdy miałem 15 lat. Żaden zasiłek ani renta, z powodu moich problemów psychicznych (introwertyzm) mi się należy. Pieniądze dostają ludzie zdrowi, którzy mają pracę, tak się niszczy i wpędza w ubóstwo ludzi takich jak ja. Ku uciesze normictwa.

Pisałem o kobiecie, żadna nawet na mnie nie spojrzy, ale jeśli już to z pogardą. Ludzie bez kasy i własnego samochodu, ale za to spokojni i kulturalni i oddani nie są mile widziani w zepsutym, agresywnym i materialnym społeczeństwie. Dziewczyny wolą facetów z własnym samochodem, Nike'ami i i ajfonem.

Wezmę zaraz tabletki przepisane przez psychiatrę i idę spać. Nie ma już dla mnie nadziei.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 40 lat, nigdy nawet nie trzymał...

źródło: comment_GpQ9SvE4IHVxJvpFLbXkkG3iSfeueeHR.jpg

Pobierz
  • 15
ZbożowaAzjatka:

Ludzie bez kasy i własnego samochodu, ale za to spokojni i kulturalni i oddani nie są mile widziani w zepsutym, agresywnym i materialnym społeczeństwie. Dziewczyny wolą facetów z własnym samochodem, Nike'ami i i ajfonem.


tak to sobie tłumacz. jeśli przez tyle lat nie jesteś w stanie nawet głupiej pracy utrzymać to może po prostu jesteś totalnie #!$%@? umysłowo. takiemu jak ty to nawet góry złota nie pomogą

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
marsjanin: Jestem introwertykiem w podobnym wieku i wiem co czujesz.
Niestety jedyne wyjscie to praca nad sobą, długa, ciężka..... powoli pozwala czuć się lepiej.
Małymi kroczkami jesteś wstanie poprawić swój byt.
Wychodząc do ludzi, podejmując nawet prostą pracę i walcząc z przeciwnosciami losu, czy to niemiłe uwagi, odrzucenie, czy niemiłe sytuacje.
Nie trać nadziei, wiele jesteś wstanie poprawic, najważnejesze zaczać i każdego dnia robić postępy.
Wyjść do ludzi, zagadać z kasjierką