Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie do posiadaczy Brachypelma Hamorii- czy w stadium l3 potrzebuje ona kryjówki? Ponieważ moja zaczęła zawzięcie kopać sobie norkę i jest już cóż... dość imponujących rozmiarów(norka), przekopała jakoś 20 ml w moczboxie
Temperaturę utrzymuję na poziomie około 26-29 stopni, zaczęła kopać tam gdzie jej pierwszy raz zwilżyłem wodą moczboxa
#ptaszniki #pajaki
  • 8
@Kazadum: O ile rozumiem to że młode lubią sobie pokopać, to ten ptasznik jest dla mnie po prostu zagadką- przez 70% czasu jest hiper leniwy a tu nagle znalazł w sobie pokłady energi żeby od godziny kopać zawzięcie norkę, ba nawet teraz to robi xD
@Wix9k: mój pająk potrafi miesiąc siedzieć i pierdzieć w ścianę, ale jak ma odpał to zaczyn dreptać wokoło terrarium 24 na dobę, także luzik. Może też tak być, że kopie pod wylinkę norkę, by się schować przed światem. Jak mi się l3 schowało, to zobaczyłam ją 3 miesiące później xD
No cóż moja hamorii l3 zrobiła naprawdę potężną dziurę ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy ściance to trochę widzę ale ma naprawdę dziwne odchyły, przez ponad tydzień jak ją mam jadła tylko raz pół mącznika, zachowuje się obecnie jak Groot w drugiej części Strażników Galaktyki gdy Drax na niego patrzył, po prostu zamiera w bezruchu jak tylko ja na niego patrzę XD Teraz dla przykładu wyciągał sobie ziemię z
@Wix9k: Jeżeli trzymasz w moczboxie to odradzam kryjówki ja swojej dałem połówkę włoskiego orzecha i ok przy wylince go wykorzystała ale jak chciałem zabrać jej karaczana którego nie zjadła i przechyliłem delikatnie pojemniczek to orzech walnął w nia i straciła dwie nogi :/. Moja auratum je bardzo mało nawet i tylko ubite karaczanki chociaż tyłek ma gruby bardzo chyba będzie liniała niedługo