•  

Real gra aktualnie jak gra, można się śmiać, ale zobaczcie co potrafi Benzema grający na tej samej pozycji czyli na "9", rozegranie ma? Ma. Podanie ma? Ma. drybling ma? no jak na klasyczną "9" to jeden z lepszych jeśli chodzi o światową czołówkę. Nie chcę hejtować na siłę Roberta bo nie o to w tym chodzi, pragnę tylko zaznaczyć, że komentarze typu "Lewy ma wziąć piłkę i dać sygnał do ataku? lol, przecież nie od tego jest napastnik, on żyje z podań i tylko nóżkę dostawia" itp., itd. są niekoniecznie trafne. Przykładem takiego wzięcia piłki i gry na siebie jest 2017 rok, Real vs Atletico i akcja Benzemy gdzie przy lini bocznej przedryblował 3 zawodników i podał do środka pola karnego po czym padła bramka. Jak widać napastnik może zrobić coś więcej niż czekać na okazje, może sam ją wykreować innym.
    #mecz

•  

@Golin: Co z tego, że Benzema to wszystko ma, skoro od lat jest cholernie nieregularny? Owszem. Tamta akcja mu wybitnie wyszła. Ale nie zmienia to tego, że "wszystkomającego" Francuza od długiego czasu, nie powinno być w Realu.

Myślę, że gdyby kibice mieli wybierać, to sto razy bardziej woleliby dokładającego nóżkę Roberta, niż pseudo "9" z kilkoma przebłyskami na wiele lat kariery. Wiele zależy od środka pola, jak Lewandowski miałby wygrać dzisiejszy mecz Bayernowi, który wyszedł na boisko tylko po to, by odklepać kolejne spotkanie? Nie da się.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa co za rak na olx. Sprzedaje PS4 PRO +/- 6x używana bo nie mam z kim grać, a na padzie jednak nie lubie.
    Pełne instrukcje, rachunki, dokumenty, dwa pady, RDR2, unravel 1 i 2, ugotowani 2, ubezpieczenie na 1,5 roku i wszystko za 2000 zł (wartość 2600-2700).

I pytania typu jaka jest ostateczna cena... No kurwa ta która jest w ogłoszeniu.

Może ktoś ma ochotę, odbiór osobisty w #poznan

#olx #ps4 #poznan
    pokaż całość

odpowiedzi (50)

Mirki, #chwalesie - nareszcie stałam się kobietą.

To znaczy wlazłam dzisiaj na wagę i zobaczyłam 49,9 kilo, co znaczy że zrzuciłam 18 kilo od listopada (ʘ‿ʘ).
    W planie jeszcze 5 (154 cm, więc krasnal z tej strony, to wciąż nie będzie niedowaga) i może wtedy zrobię dobre pokaż formę. Bo teraz masa już trochę ogarnięta, więc czas na rzeźbę.

Z góry przepraszam za sebiksowo kurwiksową bluzkę, ale akurat w niej udało mi się znaleźć zdjęcie sprzed ~18 (przy 154 cm to raczej zauważalna różnica) kilo i chciałam jako-tako pokazać zmianę i że ja to ja.

Wiem że zdjęcie "przed" jest słabe i mało widać, ale jakiś czas temu kompletnie nie umiałam żyć ze sobą, więc i tak to zdjęcie pokazuje boleśnie dużo (ಠ‸ಠ). A teraz nawet w miarę pewnie się czuję stojąc przed lustrem.
    Narysowałam szczałeczkę, żebyście widzieli które jest "przed".
    Wiem że "mirko to nie instagram, wypieprzaj z tymi płaskimi cyckami" ale może kogoś zmotywuję, komuś pokażę że się da, i tak dalej ¯\_(ツ)_/¯. Dodatkowo dokładnie 2 miesiące temu wrzuciłam zdjęcie z wagą 56, więc uznałam że może ktoś jest ciekawy, jak tam postępy. W sumie są ʕ•ᴥ•ʔ.

#chudnijzwykopem #atencyjnyrozowypasek
    pokaż całość

odpowiedzi (172)

Jestem w ciąży! (⌒(oo)⌒)
    #ciaza

odpowiedzi (58)