Wpis z mikrobloga

#scubadiving
#nurkowanie
Próbuję skompletować sprzęt do nurkowania. Na wiosnę idę na kurs. Zacząłem od gogli, rurki i płet. W linkach to co wybrałem. Proszę o krytykę i rady.
1. Płetwy
https://www.amazon.com/gp/product/B00S0IMWM8/ref=ox_sc_saved_title_2?smid=A34V3O18ZYGJY&psc=1
2. Maska+rurka
https://www.amazon.com/gp/product/B078H1BPRR/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Pobierz ZRX1100 - #scubadiving
#nurkowanie
Próbuję skompletować sprzęt do nurkowania. Na wi...
źródło: comment_y1eq2BUZpPfBuHZzcz6JCA0xBIXAXcmI.jpg
  • 10
@ZRX1100: Polecam nie kupować maski bez przymierzania - idź do jakiegoś sklepu, zobacz jak to się robi i wybierz pasującą. Jak koniecznie będziesz chciał przycebulić, to sobie znajdziesz ten sam model w sieci.
Kupowanie sprzętu przed kursem to generalnie średni pomysł, lepiej porozmawiać z instruktorem, zwłaszcza o jego zniżkach...
@wiewior_s nurkowac bede na polnocy Usa. Klimat podobny do tego w Polsce, moze troche zimniej. Rekawice i buty rowniez planuje kupic.

@pjerz Maske moge zawsze zwrocic, nie ma z tym problemu kupujac online na amazonie.

Znacie jakies konkretne marki na ktore powinienem zwracac uwage?
@ZRX1100 a będziesz pływał w piance czy sucharze? Jak w piance to do rekreacji polecam płetwy mares Avanti quattro+ (sam mam na wyjazdy ), maski lubię aqualung ale tak jak kolega pisał trzeba przymierzyć i sprawdzić.
Rurka byle jaka, ja używałem tylko na kursie ;-)
@ZRX1100: podobno forth element i bare jest niezły. a pływałem w scubapro 7+7 ale nie za długo ( szybko przeszedłem na suchara), nie macie tam używanych sucharów albo tanich aqualungow? jak jest zimniej niz w Polsce to bym się nie zastanawiał.
szczerze to na pierwszy kurs nic bym nie kupował, jak Ci się spodoba po kursie to wtedy bym myślał o sprzęcie. np. te pletwy co wybrałeś będą dobre do pianki
@ulath nie wykluczam ze kiedys sie skusze na suchy. Dzieki za pomoc. Pletwy pewnie wezme te ktore poleciles. Na rurke akurat nie zwracalem uwagi ale skoro byla w zestawie... to juz mam :)

@pjerz
@wiewior_s wam tez dziekuje za odpowiedzi. Maske jesli pasuje zostawie ale i tak wyskocze do sklepu zeby przymierzyc tez inne. Pewnie bede sie czesciej udzielal pod tagiem. Narazie na spokojnie podchodze do tematu nurkowania.