•  

Przyśniła mi się dziś jedna akcja z gimnazjum była kompletnie głupia i nie ma powodu żebym o niej opowiadał Ale i tak wkurwiłem się na poziom polskiego szkolnictwa np takie wdż Jesteś sobie w takim gimnazjum i nieważne czy i jak bardzo jesteś zjebany nawet jebany januszpol w tym wieku jeszcze łudził się na te legendarne sexy I mówią wam że w czwartek w 2 semestrze jest dodatkowa godzina bo macie wdż i jest beka w klasie bo R U C A N I E ale idziesz tam bo liczy że nauczysz się czegoś istotnego w życiu A tu taki huj bo zajęcia są z katechetką która niema kompletnie pojęcia o tym czego ma was uczyć Pewnie wzięła te zajęcia bo Grażyna z pod 7 ma fajne włosy pasują jej do beretta ale nowy fryzjer jest w chuj drogi To pójdę prowadzić jebane zajęcia na których dzieciaki powinny nauczyć np jak uniknąć niechcianej ciąż i będę opowiadać im że seks przed ślubem to jebany grzech A jakby któreś już postanowiło że pójdzie do piekła to używajcie "tych no kondomów" oczywiście "kondomy" wypowiada ściszonym głosem jak by jebany Jezus Chytrus nie miał jej za to zabrać na niebo wzięcie I tracisz co tydzień 45min życia na jakieś pierdolenie oczywiście z modlitwą na koniec lekcji gdzie każdy dzieciak w klasie mogły by te zajęcia poprowadzić lepiej A nie jest to jedyny taki przedmiot gdzie bez podstawie mówią wam jakieś brednie bez poparcia żadnym dowodami Ale najbardziej wkurwiało mnie że co roku przychodził jakiś debil i pokazywał slajdy jako "Lekcja edukacyjna o narkotykach" no edukacyjna jak wkładanie huja do ula Stoi debil przy tablicy i powtarza że narkotyki są złe bo są złe I tracisz tą godzinę podczas której nie dowiesz się kompletnie niczego Hhhh... może powiedzieć im jakie są długo trwałe skutki albo jak rozpoznać co ktoś brał i jak udzielić mu pierwszej pomocy Nie jak powiem 100 razy że narkotyki są złe bo są złe to na pewno ich nie wezmą To już wolałem jak przychodzili policjanci przed nowym rokiem i mówili ci żeby nie bawić się petardami bo mogą urwać ci rękę I wiedziałeś że jak wsadzisz sobie w dupę petardę do rozerwie ci odbyt a nie że zabawa petardami jest zła bo jest złą albo jest zła bo pójdziesz do piekła Przecież jak by przez cały czas nauki w szkole powtarzali nam że "naziści są źli bo są źli" albo "naziści są źli i idą do piekła" i niewspomnieni ani razu o II wojnie światowej, holokauście itp to pewnie kilu znajomych z klasy chciało by zostać nazistami w ramach młodzieńczego buntu Ja jebie ale się wkurwiłem mam nadziej że mam jeszcze bigos na uspokojenie #szkola #szkolastandard #edukacja #narkotykizawszespoko #wkurw #japierdole