Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co to znaczy, że "Wyłamuje się ze wszystkich ram" ? Rozumiem, że robię wszystko inaczej niż inni? Co jeśli dzięki temu robieniu inaczej niż wszyscy i wychodzę lepiej to w sumie dobrze czy "odstawanie" od innych, brak umiejętności życia w zgodzie z innymi.
inni chodzą na studia, robią notatki itd... a ja? Parę razy może byłem, jak jest kolokwium to zawsze udaje mi się tak ściągnąć, że mam lepsze oceny od tych co robią idealnie notatki. Kasa? 20lat, studia to pewnie rodzice albo praca? Nie! Jeżdzę "nowym" drogim samochodem na którego sam sobie zarobiłem, mam w planach założyć własną działalność gospodarczą. Kto zawsze jest atencyjny?ja! Kto ma wrogów na studia(Takie typiary, które miały ból dupy, że załatwiłem sobie usprawiedliwienie od opiekuna roku od października do lutego, tak samo było, gdy one nie zdały a ja 4,5 dostałem)Kogo obgadywały na Psychologii? No mnie! Dlaczego zawsze mnie? Nikogo innego nie, nikt nikogo nie obgaduje na forum, nikt się nie wyzywa na cały głos na korytarzu. O co chodzi?
W Google definicji nie mogę znaleźć dokładnie
#psychologia #psychiatra

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
Ragno: Na psychologii jestes powiadasz...poczekaj jeszcze trochę, wykładowcy robią odsiew studentów z zsburzeniami, którzy nie nadają się do pracy z ludzmi, po to żebyś w przyszłości nie zaszkodził gdyby trafili do ciebie. Tym bardziej, że gówno z ciebie będzie skoro lecisz na ściągach.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}