Wpis z mikrobloga

Mam wewnętrzny dylemat czy dać cały tag #wroclaw na czarnolisto. Z jednej strony bardzo lubie wasze miasto, ale #!$%@? tyle ameb umysłowych tam macie, że chyba nie pozostanie mi nic innego
  • 20
  • Odpowiedz
@plnk: to była aluzja do tych gównowpisów, co ludzie spod tego tagu popełniają co chwila. Pozatym wypowiadasz się w imieniu tych 3k? Kurde Halyna choć tutaj popacz kogo znam w tych internetach. Druga sprawa po #!$%@? Ty natagowałeś tagami, które nie mają nić wpólnego z wpisem? Ja dałem tylko jeden tag ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@cierpkiezale: fakt, stwierdziłem, że w mieście Wrocław jest sporo ameb umysłowych ale nie ma korelacji pomiędzy miastem a liczbą ameb ¯_(ツ)_/¯ w Krakowie też są ameby, ale chodzi mi o ten cały dzisiejszy spam pod tagiem wrocław, rozumiemy się?
  • Odpowiedz
@cierpkiezale: Przykro mi, że zacząłeś się utożsamiać z tym co napisałem
@bT4tgL: no zgadzam się, ale od czasu tego rumuna i jakiejś laski co zgubiła dildo + akcja z samobójcą śmiem twierdzić, że Wrocław zawyża tą liczbę
  • Odpowiedz
to daj, a nie walisz jakieś smuty dla atencji i wołasz przy tym prawie 3k ludzi jakby kogokolwiek to obchodziło. XD


@plnk: Mnie obchodzi i typ ma rację.
  • Odpowiedz