•  

w sumie fajny sposob na samoboja, tez bym tak zrobil
    #wroclaw

•  

@Korczaszko: a co jest fajnego w tym, że chcesz strzelić samobója i przy okazji sparaliżowałeś całe miasto? To trochę tak, jak z tymi co pod pociąg skaczą.

•  

@hihi_jery: Bo widzisz, patrzysz na to ze swojej perspektywy. Chcesz iść po bułki, czy nie wiem ciśnie cię i nie możesz dojechać na czas do toalety? Ja jako osoba, która właśnie spędza swój ostatni dzień na ziemi mam to w dupie. Mogę wejść na jakikolwiek pierdolony budynek, bo co mi zrobią? Mogą nawet karę śmierci, na jedno wychodzi. W takim momencie, nie myśli się o tym, czy ktoś nie będzie miał internetu, czy inny chuj. Zrobiłbym takie coś dla własnej pierdolonej satysfakcji, żeby po raz pierwszy w życiu, ktoś się mną zainteresował, po prostu. Gdybym miał popełnić samobójstwo, to nie patrzyłbym na konsekwencje moich działań, bo skoro inni mieli mnie gdzieś, to czemu miałbym nagle się o nich zacząć martwić?

•  

@Korczaszko: od tego właśnie jest rodzina żeby się zainteresować, chociaż pewnie oboje wiemy jak jest. Są specjalistyczne poradnie, ale ludzie nie chcą tam nawet isc, bo się boją. A potem skaczą z budynku bo mają w dupie późniejsze konsekwencje. To jest właśnie samolubność

•  

ktoś się mną zainteresował, po prostu

@Korczaszko: Czyli atencjusz.

•  

@ZbrodniarzWojenny: no każdy ma pewną potrzebę uwagi, już widzę jak żyjesz sobie niewzruszony, gdy każdy cię ignoruje xD

Gorące dyskusje ostatnie 12h