Wpis z mikrobloga

To co teraz napiszę dotyczy osób, które lubią ten tytuł.
Chodzi o "Idiocracy", które uważam za gówno, bo nie znam innego niecenzuralnego synonimu, które idealnie oddaje to czym jest ten film.

Żołnierz oraz prostytutka zostali uśpieni i budzą się w czasach, w których ludzie to idioci, a do tego planeta jest zwykłym śmietnikiem.

Ja rozumiem, że to jest przerysowany obraz, który MA PRZEKAZ (!!!!!111!!!!!), ale jest to tak prostacko nakręcone, że po prostu nie dałem rady się cieszyć tymi "śmiesznymi" gagami, mimo iż kocham prostacki humor.

Ten obraz jest tak zły, że jedynie zakończenie mnie rozśmieszyło, więc dla mnie była to strata czasu.

Wszystko by było spoko, gdybym wyraził swoje zdanie, że mi się nie podoba to dzieło i PRZEKAZ (!!1!!!!!!!) uważam za tak oczywisty i głupi tak bardzo, że nie sprawia on, iż nagle tytuł dostaje plus 5 do oceny.
Niestety za każdym razem, gdy napiszę, że dla mnie jest to coś kiepskiego, to nagle odzywają się oświeceni, którzy krzyczą, że jestem idiotą i nie dostrzegam ukrytego PRZEKAZU (!!!1!!1!!!), więc nie mam prawa się wypowiadać na temat tego filmu.

To mnie naprawdę dołuje, bo nie jaram się nim i mi się nie podoba, ale muszę niecenzuralne epitety, bo ludzie nie mogą tego pojąć.

Tak, boli mnie to i po prostu postanowiłem to napisać.

PS Nie boli mnie to, że Rychu Peja chce dziś uczciwie zarobić, bo sam chciałbym tak mieć.

Pozdrawia #filmowyjanusz

#komedia #filmnawieczor #film
Pobierz
źródło: comment_U6xawqWnqJup4UNpmjuSN5MxxniO707E.jpg
  • 5