Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, ćwiczę dopiero pół roku ale ogólnie w trakcie mojej masy nie zalałem się zbyt w pasie mam bardzo mało, widoczne żyły wiec bf nie jest jakiś wysoki, ale kostek na brzuchu nie widać wcale czy jest to możliwe ze mam po prostu zbyt słaby brzuch i przez to nie widać 6packa? Czy kostki na brzuchu mogą dość sporo urosnąć?
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 11
@SVCXZ: Co najlepiej je buduje? Moze być tak ze genetycznie mam słaby brzuch i ciężko mi go zbudować? Bo ćwiczę go normalnie a jest najsłabsza partia, albo nie umiem go ćwiczyć albo już sam nie mam pomysłu
@DanielKrul: Nie ma czegoś takiego jak "najlepiej", bo brzuch działa zarówno w standardowych ćwiczeniach siłowych, w izometriach, ćwiczeniach funkcjonalnych i ogólnorozwojowych (np. z piłką) jak i w "kalistenicznych". Dla każdego będzie dobre co innego - w każdym razie warto robić wszystko, co po prostu czujesz, że brzuch męczy. Byle nie serie po 100 brzuszków, bo nie o takie zmęczenie tu chodzi :)
@DanielKrul żeby dobrze cwiczyc brzuch trzeba bardzo sie skupic bo to partia ciala przy cwiczeniu ktorej robi sie duzo oszukanych ruchów. Ja osobiscie dopiero po 3 latach cwiczen nauczylem sie poprawnie cwiczyc brzuch i ruszyl progress, z innymi partiami nie mialem takiej sytacji (aczkolwiek u mnie po czesci bym to z powodu wady postawy)