Wpis z mikrobloga

Raptem dzień temu pisałem że to najprawdziwszy wers w polskim rapie, i dziś kolejny raz utwierdzam się w tym przekonaniu czytając ten ściek na tagu #wroclaw Wstydźcie się ku*wa, szczególnie Ci którzy narzekacie tutaj na swoje problemy oczekując pomocy, to mógł być każdy z Was ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Każdy ponad każdym, skur*ysyn

Innego traktuje, jakby był niczym

Wszyscy najmądrzejsi, jeb*ni

Myślą chyba, że są wybrańcami


#takaprawda #polskirap
Zgrywajac_twardziela - Raptem dzień temu pisałem że to najprawdziwszy wers w polskim ...
  • 23
@iEarth: Sam lubię czarny humor, i dalece mi od posiadania kija w d*pie, ale to już jest jak dla mnie przegięcie. I szczerze mówiąc nawet mniej mnie triggerują te wszystkie memy, bo może w ten sposób ktoś chce odreagować bo nie wie za bardzo jak się zachować, ale to szkalowanie kolesia że jak on w ogóle śmiał śmieć się zabić, i zablokować przy tym jakąś tam ulicę... Nie wyobrażam sobie jak
@Zgrywajac_twardziela: powiem tak, brzydko ale szczerze: #!$%@? z tym gosciem. Ani mi krewny ani znajomy. Co on ma mnie obchodzic? Gdyby nie slup, w zyciu ani ja ani wielu innych ludzi, by sie o nim nie dowiedzialo. A dowiedzialo sie przy okazji tego ze narobil sporo zamieszania i spowodowal sporo nerwow. No, jakos mi goscia nie zal i nie widze powodu aby miało byc inaczej.
@Zgrywajac_twardziela: Możesz pomagać ludziom jeżeli uważasz, że to jest coś dla Ciebie. Są różne organizację, telefony zaufania itd. Skoro Ci szkoda to nie #!$%@? głupot tylko coś zrób, bo takim #!$%@? to jesteś na poziomie tych śmieszków, wielce oburzony a gówno zrobi. A nóż kogoś uratujesz i będziesz mógł napisać coś pozytywnego na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam #!$%@? a wiesz dlaczego? Bo na świecie
@R0el:

Możesz pomagać ludziom jeżeli uważasz, że to jest coś dla Ciebie. Są różne organizację, telefony zaufania itd. Skoro Ci szkoda to nie #!$%@? głupot tylko coś zrób, bo takim #!$%@? to jesteś na poziomie tych śmieszków, wielce oburzony a gówno zrobi. A nóż kogoś uratujesz i będziesz mógł napisać coś pozytywnego na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę mi przykro że nic o mnie nie wiesz,