Wpis z mikrobloga

Doszły mnie słuchy z jednego FC, że zorganizowanego dopingu nie będzie aż do końca sezonu.
#!$%@? bo ostatnio czułem się jak na meczu reprezentacji ( ͠° °)
#wislakrakow
  • 27
@tudesky
Podejrzewam, że tak jest. Nie chcę tutaj wchodzić w sprawy kryminalne ale "raka należy wypalić do kości" i na pewno długo to jeszcze potrwa. To oczywiste, że środowisko dalej sterroryzowane jest przez tych skur....w. Gdyby ci podludzie mięli choć minimalny promil honoru, zakopaliby sie pod ziemie - oczywiście na to nie ma co liczyć. Marzy mi się jednak, że reszta stadionu będzie w przyszłości odpowiednio reagować.
@Jamroo: Bardzo szkoda, ale cóż poradzić.
Pewnie doping będzie ciągnął sektor D(może nawet wyłoni się lider), ale wiadomo że bez mikrofonu i nagłośnienia będzie ciężko.
Nie wyobrażam sobie meczów, a tym bardziej derbów bez zorganizowanego dopingu, ale zważywszy na naszą sytuację trzeba to przeboleć. Może niektórym "kumatym" coś się zaświeci w głowach i zrozumieją, że ich opór jest idiotyczny.
@goras: sralibyśmy rzadkim gównem bo Boguś Cupiał zadłużył klub, i uciekł z tonącego statku, a po porażke z Apoelem mu całkowicie spadł zapał na Wisle, zaciąg holenderski zniszczył Wisłe finansowo, mimo że mam do niego szacunek za to że potrafił się dogadać z kibicami, i za to ile kasy wyłożył w klub. Czego o obecnym "zarządzie" powiedzieć nie mozna.
@Nuker: Kim jesteś, żeby kazać nam #!$%@?ć do jakiegoś miejsca?
Czy tak trudno pojąć, że Wisła jest teraz na ustach całej Polski a wszelka symbolika nawiązująca do Wisły Sharks i rekinów w ogóle będzie przyjęta jako powrót do punktu wyjścia? Nad klubem nadal ciąży widmo upadku i zarząd nie może sobie pozwolić na żaden pr-owy strzał w stopę, a dopuszczenie do chociażby pojawienia się flagi "Wisła Sharks" będzie dla dziennikarzy jednoznaczne,
@Nuker
Hahaha xD, a oni łaskę robią, że będą z zarządem dyskutować ?! "Opór nie jest idiotyczny, tylko całkowicie zrozumiały ... " nie rozśmieszaj mnie deklu. Jesteś przykładem pożytecznego idioty. Jak tobie nie podobają się cywilizowane zasady to sam możesz #!$%@?ć ze stadionu - ty i tobie podobni. Możecie się udać do Korei północnej albo jeszcze dalej i nikt po was płakać nie będzie - zacznij to kumać.
@4lord: "Potencjalni" inwestorzy, obudź się nie ma żadnych inwestorów, a obecnemu zarządowi nie zależy nawet na sprzedaży klubu, to jest zwykła papka propagandowa, a to że obecny zarząd jest bezjajeczny, i bardziej im zależy na własnym wizerunku, i są pod butem i na smyczy Sz. Jadczaka i reszty dziennikarzy, to już na to nic nie poradze.
@Bandurek: Zobaczymy za pół roku, rok, dwa lata jak tobie i podobnym ogórom z trybun zapał na Wisłe spadnie bo już nie będzie trendy i będzie się bujała w środku tabeli.
@Nuker: Dlaczego są na smyczy Jadczaka?
Poza tym inwestorzy to również kibice/sponsorzy płacący za reklamowanie się przy klubie. Nikt nie będzie chciał, żeby jego firma kojarzona była z dramatycznymi artykułami w internecie o zorganizowanej grupie przestępczej terroryzującej klub.
Gdybyś miał firmę to chciałbyś reklamować się przy klubie, który jest przez wszystkie media w Polsce jechany po całości i wokół którego pojawiają się słowa: bandyterka, mordercy, narkotyki, kradzieże etc." ? Zainwestowałbyś w
@4lord: obecny zarząd w najlepszym wypadku jest bezjajecznym zakładnikiem mediów, czyli są na smyczy dziennikarzy skoro boją się negatywnego artykułu. Boją się też o swój własny wizerunek. Robią ze stadionu jakieś modern footballowe komunistyczn pastwisko jak na niecieczy. Ocenszurować wszystko co kontrowersyjne, #!$%@?ło ich i tyle w temacie. A poparcie tracą, i z biegiem czasu beda tracić coraz bardziej.
@Nuker: Po prostu zdają sobie sprawę, że w obecnej sytuacji organizacyjno-finansowej nie można sobie pozwolić na wojnę z mediami. Akurat przede wszystkim powinno nam w tej chwili zależeć na dobrej prasie w mediach. Wisła musi odzyskać zaufanie i musi bać się negatywnych artykułów. Gdybyśmy byli bogatym i stabilnym klubem moglibyśmy prowadzić z pismakami wojnę na wszystkich frontach, ale teraz to byłby gwóźdź do trumny.
Klub nie byłby zakładnikiem mediów, gdyby nie
A poparcie tracą, i z biegiem czasu beda tracić coraz bardziej.


Tracą poparcie ? Coś podobnego... ( ͡º ͜ʖ͡º) z tego co widzę to właśnie zyskują poparcie. Tracą poparcie chyba u troglodytów, którzy z poprzedniego układu czerpali korzyści. A Marzena Tarapata miała twoje poparcie ? Pluć na ludzi którzy próbują ratować klub w absolutnie beznadziejnej sytuacji - to jest mind-fuck lvl expert. Uszy po sobie i do