•  

Doszły mnie słuchy z jednego FC, że zorganizowanego dopingu nie będzie aż do końca sezonu.
    Chujowo bo ostatnio czułem się jak na meczu reprezentacji ヽ( ͠°෴ °)ノ
    #wislakrakow

•  

@Jamroo: Mi się wydaje, że na derby się postarają, niech kur wa nie robią scen w taki dzień.

+: Jamroo
    •  

@Jamroo
      A niech nie robią dopingu jeśli szmaty Sharksow to dla nich priorytet. Trzeba mieć popierdolone pod deklem, żeby robić takie akcje po tym wszystkim co się stało.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Bandurek: UW pewnie by chętnie doping poprowadziło ale o wszystkim i tak decydują Sharksi. Sprzeciwią się to będę mieć przejebana i tyle.

•  

@tudesky
      Podejrzewam, że tak jest. Nie chcę tutaj wchodzić w sprawy kryminalne ale "raka należy wypalić do kości" i na pewno długo to jeszcze potrwa. To oczywiste, że środowisko dalej sterroryzowane jest przez tych skur....w. Gdyby ci podludzie mięli choć minimalny promil honoru, zakopaliby sie pod ziemie - oczywiście na to nie ma co liczyć. Marzy mi się jednak, że reszta stadionu będzie w przyszłości odpowiednio reagować.

•  

@Jamroo: Bardzo szkoda, ale cóż poradzić.
      Pewnie doping będzie ciągnął sektor D(może nawet wyłoni się lider), ale wiadomo że bez mikrofonu i nagłośnienia będzie ciężko.
      Nie wyobrażam sobie meczów, a tym bardziej derbów bez zorganizowanego dopingu, ale zważywszy na naszą sytuację trzeba to przeboleć. Może niektórym "kumatym" coś się zaświeci w głowach i zrozumieją, że ich opór jest idiotyczny.

•  

@goras: @wojciech-wwww: @Bandurek: @tudesky: @4lord: Ło jezu jaki słodaśne NPCtki :) . Myślisz że jak zarząd robi z ust dupe ktoś z nimi będzie dyskutował? Opór nie jest idiotyczny, tylko całkowicie zrozumiały, cenzura to była za komuny, jak wam się tak podoba to wypierdalać do korei północnej.

źródło: NPC.jpg

•  

@Nuker: na szczęście nie muszę wypierdalać nigdzie :) Przez takie lemingi jak ty od 9 lat jest syf w tym klubie. Jak by Bednarzowi udało się wtedy wyrzucić gówno ze stadionu to teraz byśmy się bili o MP i LE

•  

@goras: sralibyśmy rzadkim gównem bo Boguś Cupiał zadłużył klub, i uciekł z tonącego statku, a po porażke z Apoelem mu całkowicie spadł zapał na Wisle, zaciąg holenderski zniszczył Wisłe finansowo, mimo że mam do niego szacunek za to że potrafił się dogadać z kibicami, i za to ile kasy wyłożył w klub. Czego o obecnym "zarządzie" powiedzieć nie mozna.

+: kokrys
    •  

@Nuker: Kim jesteś, żeby kazać nam wypierdalać do jakiegoś miejsca?
      Czy tak trudno pojąć, że Wisła jest teraz na ustach całej Polski a wszelka symbolika nawiązująca do Wisły Sharks i rekinów w ogóle będzie przyjęta jako powrót do punktu wyjścia? Nad klubem nadal ciąży widmo upadku i zarząd nie może sobie pozwolić na żaden pr-owy strzał w stopę, a dopuszczenie do chociażby pojawienia się flagi "Wisła Sharks" będzie dla dziennikarzy jednoznaczne, że rak dalej się trzyma. Mamy teraz nadzwyczajną sytuację, ale pewne środowiska tego chyba nie rozumieją(już abstrahując od kłamania, że nawet flagi "wierność" PONOĆ nie wolno wnosić).
      Tak, teraz na Wiśle przez najbliższy czas musi być grzecznie, bo najmniejsze potknięcie równa się publicystyczny armageddon, którego potencjalni inwestorzy mogą się wystraszyć. Taką mamy sytuację, że wybryki kibiców innych klubów będą pomijane i marginalizowane, a najmniejsza niepożądana sytuacja na Wiśle podnoszona do miana zbrodni. Klub walczy o przetrwanie i opór jest idiotyczny, bo tylko ktoś niepoważny myśli, że po tym co stało się w klubie będzie społeczne/medialne przyzwolenie na flagi z rekinami.
      Klub jest w ciężkiej sytuacji, ale zamiast o niego walczyć lepiej się obrazić o kilka flag, które nawiązują do grupy przestępczej i pogrzebać wszystko. Przypomina to casus Zawiszy(choć tam kibice mieli chociaż trochę racji).

•  

@Nuker
      Hahaha xD, a oni łaskę robią, że będą z zarządem dyskutować ?! "Opór nie jest idiotyczny, tylko całkowicie zrozumiały ... " nie rozśmieszaj mnie deklu. Jesteś przykładem pożytecznego idioty. Jak tobie nie podobają się cywilizowane zasady to sam możesz wypierdalać ze stadionu - ty i tobie podobni. Możecie się udać do Korei północnej albo jeszcze dalej i nikt po was płakać nie będzie - zacznij to kumać.

•  

@4lord: "Potencjalni" inwestorzy, obudź się nie ma żadnych inwestorów, a obecnemu zarządowi nie zależy nawet na sprzedaży klubu, to jest zwykła papka propagandowa, a to że obecny zarząd jest bezjajeczny, i bardziej im zależy na własnym wizerunku, i są pod butem i na smyczy Sz. Jadczaka i reszty dziennikarzy, to już na to nic nie poradze.

•  

@Bandurek: Zobaczymy za pół roku, rok, dwa lata jak tobie i podobnym ogórom z trybun zapał na Wisłe spadnie bo już nie będzie trendy i będzie się bujała w środku tabeli.

•  

@Bandurek: a ty jesteś przykładem idioty ślepo podążającym za obecnym zarządem

•  

@Nuker: Dlaczego są na smyczy Jadczaka?
      Poza tym inwestorzy to również kibice/sponsorzy płacący za reklamowanie się przy klubie. Nikt nie będzie chciał, żeby jego firma kojarzona była z dramatycznymi artykułami w internecie o zorganizowanej grupie przestępczej terroryzującej klub.
      Gdybyś miał firmę to chciałbyś reklamować się przy klubie, który jest przez wszystkie media w Polsce jechany po całości i wokół którego pojawiają się słowa: bandyterka, mordercy, narkotyki, kradzieże etc." ? Zainwestowałbyś w taki klub grubą kasę? Gdybym był biznesmenem chyba nie chciałbym się w obecnej sytuacji reklamować na Wiśle. Po prostu obawiałbym się, że firma będzie źle kojarzona.(a jestem kibicem, co ma powiedzieć osoba która z Wisłą nie ma nic wspólnego)

•  

@4lord: obecny zarząd w najlepszym wypadku jest bezjajecznym zakładnikiem mediów, czyli są na smyczy dziennikarzy skoro boją się negatywnego artykułu. Boją się też o swój własny wizerunek. Robią ze stadionu jakieś modern footballowe komunistyczn pastwisko jak na niecieczy. Ocenszurować wszystko co kontrowersyjne, popierdoliło ich i tyle w temacie. A poparcie tracą, i z biegiem czasu beda tracić coraz bardziej.

•  

@Nuker: Po prostu zdają sobie sprawę, że w obecnej sytuacji organizacyjno-finansowej nie można sobie pozwolić na wojnę z mediami. Akurat przede wszystkim powinno nam w tej chwili zależeć na dobrej prasie w mediach. Wisła musi odzyskać zaufanie i musi bać się negatywnych artykułów. Gdybyśmy byli bogatym i stabilnym klubem moglibyśmy prowadzić z pismakami wojnę na wszystkich frontach, ale teraz to byłby gwóźdź do trumny.
      Klub nie byłby zakładnikiem mediów, gdyby nie działania Marzeny Czekaj i Pana Pieniądza.

•  

A poparcie tracą, i z biegiem czasu beda tracić coraz bardziej.

Tracą poparcie ? Coś podobnego... ( ͡º ͜ʖ͡º) z tego co widzę to właśnie zyskują poparcie. Tracą poparcie chyba u troglodytów, którzy z poprzedniego układu czerpali korzyści. A Marzena Tarapata miała twoje poparcie ? Pluć na ludzi którzy próbują ratować klub w absolutnie beznadziejnej sytuacji - to jest mind-fuck lvl expert. Uszy po sobie i do budy! Nie podoba się ?! No to wypad z baru.

•  

@4lord: Zarząd się zabrał od dupy strony i tyle. Mieliby pełne poparcie, gdyby zajmowali się sprawami sportowymi, organizacyjnymi i finansowymi, ale wchodzenie na trybuny tak mocno buciorami, i próba cenzury ruchu Ultras w takim klubie jak Wisła z tak długimi tradycjami kibicowskimi, to kompletna porażka, w ten sposób, takimi decyzjami, o ironio zarząd dzieli Wisłe na dwie grupy; pro modern football, która chce niecieczy na Wiśle, totalnego ugrzecznienia (tutaj stoi zarząd), i against modern footballową, z normalnym dopingiem, oprawami, racami i tym całym klimatem i atmosferą, i przede wszystkim bez cenzury która kłóci się z duchem ultras, i jest to idiotyczny ruch ze strony klubu, bo prędzej czy później każdy będzie schodził w jedną albo drugą stronę coraz bardziej, tu nie będzie miejsca na bycie neutralnym, bo tu się będzie walka toczyć o to jak będą wyglądać trybuny na Wiśle. Pamiętaj że jest mnóstwo ludzi którym się to nie podoba, nie tylko na sektorze C, wiele osób którym ruch kibicowski leży na sercu jest rozsianych po całym stadionie, dla wielu osob Wisła to nie tylko wyniki sportowe.

•  

@Nuker: I przegracie tą walkę. Wisła to za duża marka i za dobre źródło zarobku żeby znowu oddać je kibolstwu. Będzie pięknym przykładem modern footballu z nowoczesnymi systemami rozpoznawania twarzy :) Za kilka lat wszyscy będą chcieli być jak Wisła i tak jak ona być na zachodzie piłki. Czy ci się to podoba czy nie, będziemy prekursorami nowej kultury piłkarskiej w tym kraju.

•  

@goras: To się okaże, zapisuje twój post i zawołam Cię gdy jednak się okaże że będzie inaczej. Bo to że będzie inaczej niż piszesz jestem w 100 % pewny, prędzej czy później, a wtedy chętnie z ciebie poszydze. :)

•  

@Nuker: daj se jakieś ramy czasowe, bo nie wiem co ile ja mam z ciebie szydzić :)

•  

@goras: Ramy czasowe nie są istotne, więc jeżeli chcesz możesz ze mnie szydzić miesiąc, pół roku, rok, dwa lata, im dłużej będziesz szydził, tym większa twoja porażka będzie ostatecznie, i moja satysfakcja również większa gdy wszystko wróci na trybunach do normalności, bo fanatycy będą na Wiśle ZAWSZE, będą się organizować w fan clubach, osiedlach i będą czekać na odpowiedni moment żeby wrócić z przytupem, dlaczego ma się komuś spieszyć? Najpierw zapewne ten sezon bez zorganizowanego dopingu i opraw, zobaczy się w przerwie jak będzie sytuacja wyglądać i nastroje kibiców, zobaczymy jak sportowo Wisła sobie będzie radzić, czy będzie nowy inwestor i tak dalej. Prawda jest taka że w styczniu zarząd miał wszystkie karty w ręku, teraz już ich nie ma a wiesz dlaczego? Bo zarząd przepycha każdego fanatyka w strone Sharksów, a z symbolu rekina zrobili symbol cenzury na Wiślackich trybunach, większej przysługi WSH na początku tej "wojenki" zrobić nie mogli.

•  

@Jamroo: derby to będzie festiwal bluzgów

•  

@Nuker widzę, że kolega wyznaję zasadę "im gorzej, tym lepiej". Wiesz co... czas wyjść z "drewnianych chatek" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gorące dyskusje ostatnie 12h