•  

Czy ryzyko zarażenia się czymś od #divyzwykopem jest realne, czy panie mocno dbają o higienę i tak na prawdę nie ma się czego bać?
    #przegryw

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@steppenwolf90: dobra diva musi dbać o swoje "narzędzie pracy" więc się regularnie bada bo jak by poszła fama że ma syfa to by wypadła z dochodowej branży. No i ruchanie w kondonie.

P0lka daje dupy w klubie 3 typom w jeden weekend i się nie bada bo ma wyjebane, czesto z Chadami leci bez gumy bo chad w gumie nie lubi (idealny przykład to p0lki które leciały bez z Simonem Molem xDDD bo w gumie to rasizm)

Możesz sobie sam odpowiedzieć

•  

@steppenwolf90: gadałem kiedyś na czacie z gościem który pisał, że złapał hiv od prostytutki.
      Używał prezerwatywy, jakby co.

Sprawdź hasło PrEP.

•  
      D....x

+1

@Suck_My_Duck: prawiczek ekspert od kobiet, prostytutek, kobiecej psychologii i statysyk wszystkich kobiet kraju.

•  

@Dr_Cox: xDDD nie każdy kto siedzi na tagu jest prawiczkem, byłem więcej razy na divingu niż ty ruchałeś p0lkę

•  
      D....x

+1

@Suck_My_Duck: czyli jestes ekspertem bo placiles kobietom za to zeby byly takie jak ty chcesz?
      Nie wspominajac ze najgorszym rodzajem kobietom jaki jest.

+: ereak
    •  

czyli jestes ekspertem bo placiles kobietom za to zeby byly takie jak ty chcesz?

@Dr_Cox: xDDD a ty nie płaciłeś XDDDD

@Dr_Cox: Najgorszemu? nie powiedziałbym, dziwce jak powiesz że jest dziwką to się nie obrazi bo ona to wie i nie zaklina rzeczywistości, jak powiesz p0lce która daje dupy co tydzień w klubie albo po kolacyjce na tinderze to będzie hurrr durrr to przygoda i ja nie biorę za to pieniędzy więc nie jestem xDDD

No sorry, to jest to samo różni się tylko forma płatności, z miłości się ruchają co tydzień z innym typem? to prawdziwe romantyczki, często się zakochują ale i odkochują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te wasze przyszłe dziewczyny też mogły mieć taki epizdod bo są "grzeczne" studenteczki które sobie dorabiają w czasie studiów i nigdy byś nie powiedział że to diva xDDD po studiach przeważnie kończy biznes (część wraca bo nie widzi dla siebie rozsądnej pracy za godziwe pieniądze) te które nie wracają nigdy nie mówią o swojej przeszłości swoim misiom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I całujesz później tę swoją "lepszą" kobietę w usta gdzie wcześniej były setki benizów xDDD

•  
      D....x

0

Współczuję ze tak widzisz ten swiat. Zapytaj ojca ile wydal na p0lke żebyś był na tym świecie.

•  

Współczuję ze tak widzisz ten swiat.

@Dr_Cox: Ja tobie również ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapytaj ojca ile wydal na p0lke żebyś był na tym świecie.

Inne czasy, inne realia, inna mentalność

•  
      D....x

0

@Suck_My_Duck: aha. W ciagu 20 lat wszystkie kobiety staly sie kurewkami lecacymi tylko na kase? I tylko w Polsce?

•  

czyli jestes ekspertem bo placiles kobietom za to zeby byly takie jak ty chcesz?

@Dr_Cox: Z pewnością ktoś, kto korzystał z usług będzie wiedział na ich temat więcej od kogoś, kto tego nie robił, to chyba oczywiste. Te kobiety właśnie taki mają zawód - płacisz, a ona robi to co ty chcesz, to jest przecież istotą prostytucji.
      Najgorszy rodzaj? Niby dlaczego? Dla mnie relacja klient-prostytutka to najczystsza z możliwych relacja jeśli chodzi o mężczyznę i kobietę, którzy nie są ze sobą spokrewnieni. Nie ma kłamstw, znana jest cena, obie strony wiedzą po co tam są. Prostytutka to normalna baba jak każda inna, nawet cipkę ma ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko właśnie, ona nikogo nie okłamuje, nie manipuluje nikim - wszystko jest z góry jasne.

•  

@Dr_Cox: Nie, kurestwo było od zawsze również w czasach naszych ojców dziadków pradziadków itd.

Oczywiście w tamtych czasach ludzie też nie trzymali cnoty do ślubu, ale jak sobie wyobrażasz w latach powiedzmy 60 przygodę p0lki z czarnoskórym mężczyzną?

Pojedzie do niego do afryki? on do niej przyjedzie? xDDD

Dziś wystarczy że p0lka pójdzie w weekend do klubu żeby sobie przelecieć murzyna/ciapatego i mieć zaliczony achievement, studentki mogą sobie poruchać na orgazmusach ¯\_(ツ)_/¯

Seks jest obecnie łatwiej dostępny i o ile nasi ojcowie i dziadkowie mogli mieć jakieś przygody tak obecnie p0lka w miesiąc może mieć ich tyle ile ktoś żyjący w tamtych czasach przez całe życie, i to nie jest przesada.

Kupczenie cipą to też zjawisko które kiedyś nie było tak powszechne, ludzie oczywiście zwracali uwagę na status materialny ale nie w tak dużym stopniu jak dziś i kobiety raczej nie traktowały cipy jako karty przetargowej.

To takie "drobne" różnice.

•  
      D....x

0

@TestoDepot: jednak to jest tylko relacja klient-uslugodawca. Tego samego mozesz oczekiwac od ekspedietki w sklepie.

•  
      D....x

0

@Suck_My_Duck: czyli od zawsze byla prostytucja ale dopiero teraz seks to karta przetargowa? I glownie wygrywaja murzyni ktorzy slyna ze swojego bogactwa z afrykanskiego kraju. Ciekawe ze majetni żydzi nie maja kobiet z naszego kraju na psteykniecie palcow.

•  

Ciekawe ze majetni żydzi nie maja kobiet z naszego kraju na psteykniecie palcow.

@Dr_Cox: tak jak szejkowie arabscy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do murzynów to oczywiście że p0lka by nigdy nie poszła z czarnym, doskonałym przykładem tego jest samotna mama wychowująca orka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      D....x

0

Tak, dokladnie jak szejkowie. Poprosze afere o bogatych zydach.
      Narazie masz na przyklad afere o modelkach i szejkach i drugi, o typiarze o ktorej bys nie wiedzial gdyby filmiki na youtube nie robila. Robienie reguly z pojedynczego przykladu pasuje do mojej kiluletniej corki

•  

Narazie masz na przyklad afere o modelkach i szejkach i drugi, o typiarze o ktorej bys nie wiedzial gdyby filmiki na youtube nie robila.

@Dr_Cox: bardzo się cieszę że to jest nagłaśniane i piętnowane, jest jednak czasem sprawiedliwość na świecie. >

Robienie reguly z pojedynczego przykladu pasuje do mojej kiluletniej corki

@Dr_Cox: Tak oczywiście z pojedyńczych przykładów, widać że w dupie byłeś i gówno widziałeś

określenie polish girls to pewnie też wymysł a to że nasze rodaczki mają opinię tanich dziewczyn to złowroga propaganda skierowana w ich stronę bo są "najpiękniejsze na świecie" xDDD

•  
      D....x

+1

Wybacz, moj błąd, że wdałem sie w dyskusje z debilem.
      Masz racje, wygrałeś. Jesteś wspaniałym ekspertem.
      Wybacz swiatu, że urodziłeś się w najgorszych możliwych latach w historii ludzkości. W końcu cie docenią i dadza ci costam, nie wiem czego oczekujesz swoim działaniem.

•  

Wybacz, moj błąd, że wdałem sie w dyskusje z debilem.

@Dr_Cox: xDDD sam jesteś debilem, taka z wami dyskusja ktoś chce z wami rozmawiać jak z ludźmi a tu obrażanie xDDD tylko tak potraficie?

Masz racje, wygrałeś. Jesteś wspaniałym ekspertem.

@Dr_Cox: Bo patrzę na to obiektywnie a nie jak ty przez cuck okulary.

•  

@Dr_Cox: oczywiście, że tak, o to właśnie chodzi.

•  

@Dr_Cox: nie pisz z tym chorym trollem, niech siedzi i kisi się w tej swojej piwnicy dalej. Nikogo i tak nie obchodzi jego zdanie ani egzystencja to musi się wyżyć na necie.

•  

nie pisz z tym chorym trollem, niech siedzi i kisi się w tej swojej piwnicy dalej. Nikogo i tak nie obchodzi jego zdanie ani egzystencja to musi się wyżyć na necie.

@Amerykanski-Naukowiec: xDDD

z tobą nikt nie pisze żałosny trollu, akurat moje zdanie obchodzi wiele osób ale rozumiem że opierasz się na swoich doświadczeniach i każdemu to imputujesz xDDD

bk z ciebie chłopaczku

•  
      D....x

0

@Amerykanski-Naukowiec: szczerze mowiac w polowie dyskusji mialem nadzieje, ze mnie z czanolistuje

•  

@Suck_My_Duck: dzieciaku multum ludzi tu ma żony, dzieci, kobiety a ty co najwyżej możesz zwalić konia ewentualnie zapłacić dziwce za to co normalny facet ma za darmo. To ze ciebie żadna nie chce to nie znaczy ze innych tez. Możesz dalej wysrywać prawdę objawioną swoich chorych urojeń, nikogo normalnego to nie interesuje.

•  

dzieciaku multum ludzi tu ma żony, dzieci, kobiety a ty co najwyżej możesz zwalić konia ewentualnie zapłacić dziwce za to co normalny facet ma za darmo.

@Amerykanski-Naukowiec: za darmo xDDD

zróbcie lepiej testy na ojcostwo, no ale może lepiej nie wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu macie prawdziwe p0lki za żony one takie nie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ze ciebie żadna nie chce to nie znaczy ze innych tez.

@Amerykanski-Naukowiec: A gdzie tak napisałem? masz jakieś urojenia chlopczyku.

. Możesz dalej wysrywać prawdę objawioną swoich chorych urojeń, nikogo normalnego to nie interesuje.

@Amerykanski-Naukowiec: no to co tu jeszcze robisz? do budy

•  

@Suck_My_Duck: ciekawe czy w realu byś się tak do mnie zwracał. Ahh byś zobaczył tego „chłopczyka” i błagał go o litość. Dzisiaj tylko #czarnolisto obłąkańcu.

+: kiera1
    •  

ciekawe czy w realu byś się tak do mnie zwracał. Ahh byś zobaczył tego „chłopczyka” i błagał go o litość. Dzisiaj tylko

@Amerykanski-Naukowiec: xDDD

na pewno, sam sie prujesz więc czego oczekujesz?

Gorące dyskusje ostatnie 12h