•  

  Co myślicie o stworzeniu aplikacji mobilnej tylko dla mężczyzn? Taka, która będzie wysyłała spersonalizowane newsy dla użytkownika, raz dziennie zdjęcie jakiejś panienki, zdjęcie jakiegoś dobrze ubranego przystojniaka, żeby móc zaczerpnąć inspiracji jak się ubierać/jaką fryzurę sobie zrobić, ciekawy filmik na interesującą użytkownika kategorię, trailer jakiegoś extra filmu, do tego miejsce, w którym można by pogadać na dany temat. Taka odskocznia dla faceta, który mógłby "spotkać się" z innymi facetami i odchamić wieczorkiem... Bez wjazdu dla kobiet - oczywiście nieoficjalnie, bo zawsze może być #falszywyrozowypasek ;)

  Kobiety mają swoje pudelki i inne gówna, w którym się mocno udzielają. Facet ma do wyboru tylko jakieś mocno ukierunkowane na daną kategorię strony. A ja bym chciał stworzyć coś uniwersalnego dla każdego chłopa.

  Panowie, chcielibyście mieć takie miejsce? Macie jakieś pomysły co by tam mogło jeszcze być?

  #aplikacje #niebieskipasek #startup

  •  

   @marciner porady dla zaczynajacych randkowac tak jak porady dla ruchaczy. Tutoriale korzystania z roxy i przepisy na lsniace brody (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

   Popieram bo czemu nie?

  •  

   @marciner:

   Te pudelki i inne to jest taki syf że sama nie korzystam i w zasadzie pewnie byłabym tym fałszywym różowym paskiem bo trailery filmów "dla facetów" są ciekawsze niż te "dla kobiet".

   Eh niedobrze jest mieć nietypowe zainteresowania. Do różowych nie pasuje bo nie ma o czym z nimi gadać a zainteresowania się nie pokrywają a niebiescy chcą unikać, bo różowa i chuj.