•  

Co myślicie o stworzeniu aplikacji mobilnej tylko dla mężczyzn? Taka, która będzie wysyłała spersonalizowane newsy dla użytkownika, raz dziennie zdjęcie jakiejś panienki, zdjęcie jakiegoś dobrze ubranego przystojniaka, żeby móc zaczerpnąć inspiracji jak się ubierać/jaką fryzurę sobie zrobić, ciekawy filmik na interesującą użytkownika kategorię, trailer jakiegoś extra filmu, do tego miejsce, w którym można by pogadać na dany temat. Taka odskocznia dla faceta, który mógłby "spotkać się" z innymi facetami i odchamić wieczorkiem... Bez wjazdu dla kobiet - oczywiście nieoficjalnie, bo zawsze może być #falszywyrozowypasek ;)

Kobiety mają swoje pudelki i inne gówna, w którym się mocno udzielają. Facet ma do wyboru tylko jakieś mocno ukierunkowane na daną kategorię strony. A ja bym chciał stworzyć coś uniwersalnego dla każdego chłopa.

Panowie, chcielibyście mieć takie miejsce? Macie jakieś pomysły co by tam mogło jeszcze być?

#aplikacje #niebieskipasek #startup

•  

@marciner porady dla zaczynajacych randkowac tak jak porady dla ruchaczy. Tutoriale korzystania z roxy i przepisy na lsniace brody (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Popieram bo czemu nie?

•  

@marciner:

Te pudelki i inne to jest taki syf że sama nie korzystam i w zasadzie pewnie byłabym tym fałszywym różowym paskiem bo trailery filmów "dla facetów" są ciekawsze niż te "dla kobiet".

Eh niedobrze jest mieć nietypowe zainteresowania. Do różowych nie pasuje bo nie ma o czym z nimi gadać a zainteresowania się nie pokrywają a niebiescy chcą unikać, bo różowa i chuj.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Parafianie napisali do księdza donos na dyrektorkę szkoły podstawowej, której syn jest gejem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
    W liście min.:

Czy Ksiądz Kanonik wie, kto jest dyrektorem szkoły podstawowej w Błaszkach. Niedawno nasze dzieci, jak to w wakacje bywa, bawiły się i szukały ciekawostek w Internecie. Natrafiły na zdjęcia, gdzie dyrektorka Sulwińska ze swoją rodziną świętowała na paradzie równości w Poznaniu".

"To okropne. Jak mamy wytłumaczyć naszym dzieciom to zło, jeśli dyrektorka popiera i reklamuje LGBT+"

"Tolerujemy ich, ale nie pozwolimy, by grupy finansowane przez Sorosa mówiły nam, jak mamy żyć i wychowywać nasze dzieci. Niestety zaraza LGBT+ dotarła już do Błaszek"

Ksiądz poinformował kobietę o sprawie osobiście, jak sama przyznała:

To była miła rozmowa. Nie naskoczył na mnie. Nie był oburzony, że mój syn jest gejem. Po prostu pokazał mi ten donos, żebym o nim wiedziała. Odpowiedziałam, że mój syn jest dorosły, a to, że jest gejem, nie sprawia, że się go wyrzeknę.

Warto dodać że niedługo w Błaszkach odbędzie się konkurs na dyrektora szkoły:

Być może powodem wysłania tego donosu jest zbliżający się konkurs na stanowisko dyrektora szkoły. W tej chwili pełnię obowiązki dyrektora, ale jesienią ma być przeprowadzony konkurs. Mogę się tylko domyślać, że takimi metodami ktoś będzie chciał naciskać na burmistrza

https://www.wykop.pl/link/5101553/donos-na-dyrektorke-szkoly-bo-ma-syna-geja/

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #homoseksualizm #lgbt #szkola
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

Takie maile z rana to ja lubię.
    #stopcham #policja #polskiedrogi #taxihiv #koszalin

odpowiedzi (50)

Jestem żonaty od 6 lat. Z żoną znamy się łącznie 10 lat. Jestem jej pierwszym i jedynym partnerem. Od pewnego czasu mamy poważny kryzys, ponieważ ma luba stwierdziła, że życie jest jedno i chciałaby spróbować jak to jest z innymi. Wpadła na pomysł, że rozstaniemy się na miesiąc, oboje "poszalejemy" i później wszystko wróci do normy.

Ja pominąłem jakąś lekcję z zakresu idei małżeństwa czy to teraz jakiś standard?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (70)