Gorące dyskusje ostatnie 12h

Uzbierało mi się palet więc wystawiłem je na olx po 50zł za 10 sztuk.
    Przyjeżdża typ RAMem, od razu na dzień dobry daje 50zł, wrzuca na pakę życzy miłego dnia i odjeżdża.
    Przyjeżdża dwóch typów rozjebaną T4. Oglądają te palety jakby się mieli z nimi ruchać wieczorem. Obowiązkowo papieros przy tak ważnej transakcji. No i w końcu po namyśle jeden z typów mówi, że weźmie ale za 30zł bo jeszcze musiałoby na flaszkę zostać hehe. Odpowiedziałem mu tylko, że mam lepsze rozwiązanie - ja mu tych palet nie sprzedam, a on będzie miał na dwie flaszki. Jebani podludzie.
    #januszeolx #olx #patologiazewsi
    pokaż całość

odpowiedzi (66)

Dzień dobry, czas zorganizować swoje pierwsze #rozdajo
    Niestety głównie dla ludzi z #programowanie a przynajmniej tych, którzy chcieliby zacząć.

Do rozdania książka:
    JAVA Podstawy Cay S. Horstmann, G. Cornell

Celem jest pomoc mojej znajomej w zbiórce na fb na schronisko znajdujące się w wiosce z której pochodzi.

Link do zbiórki: https://www.facebook.com/donate/2324632257779332/?fundraiser_source=external_url

Wpłaca kto chce ile chce.

Zasady proste:

- zielonki nie biorą udziału
    - patostreamy również nie biorą udziału
    - losowanie wraz z zakończeniem zbiórki

Dodatkowo:
    - Jeśli przekroczymy 1500 plusów do puli trafia książka:
    C# J. Greene, A. Stellman

- Jeśli uda się wejść w gorące jednocześnie przekraczając cel zbiórki dorzucę jeszcze: Język C++ S. Prata wydanie VI.

Książki są w bardzo dobrym stanie, mało używane ( ͡° ͜ʖ ͡°) (zmieniłem branżę).

Rozdajo jest dla trzech osób. Kolejność rozdawania analogicznie do kolejności losowania zwycięzców.

Losowanie przez #mirkorandom

Powodzenia!
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

ILE PLUSÓW TYLE AKTÓW MASTURBACJI DZIŚ DOKONAM

odpowiedzi (59)