Wpis z mikrobloga

  • 18
@ZOOT Mnie najbardziej #!$%@? stawianie sprawy na ostrzu noża. Tzn. albo akceptujemy chuliganke, flagi z rekinami i oprawy z grobami i wtedy mamy oprawy i flagi albo nie akceptujemy i nie mamy nic. Typowy szantaż. Niby dlaczego nie może być jednego bez drugiego? Sprytna manipulacja i to #!$%@? o "zabijaniu ruchu kibicowskiego". Ten ruch sam się zabija teraz. Szkoda bo miałem nadzieję, że UW będzie miała możliwość być ponad to. Ale prawdopodobnie
@snow: SKWK/UW od zawsze romansuje z delfinami i jak ktoś chce ich wyhuśtać z interesu, to nagle podnosi się raban "atakujo ruch kibicoski, same janusze bedo pdw misiek". Najgorsze jest to że góra w SKWK robi sb strajki a reszta Sebków to popiera w imię jakiegoś braterstwa xD. Szkoda że nie piszczeli nic o braterstwie jak ich SKWK ruchało na hajs z puchy albo wyjazdów ¯\_(ツ)_/¯
@snow: Sorry co to za bzdury w ogóle? Pokaż mi inny stadion w Polsce na której cenzuruje się trybuny. Obecnie cokolwiek zarząd klubu sobie zażyczy to będzie miało zakaz, każda nie poprawna dla nich flaga, niezależnie czy z rekinem czy bez, każda nie poprawna oprawa, i każdy nie poprawny transparent, później mogą iść jeszcze dalej. UW myślę że też chce mieć wolną rękę w działaniu, a nie być pod butem zarządu
@Nuker:
Ubzdurało im się zrobić Niemcy.
I BARDZO #!$%@? DOBRZE.

Zresztą jak ja widzę te nasze niektóre oprawy "chuligańskie" to są tak żenujące, że żałuje iż ktoś ich w klubie nie zablokował.
Działania jak za Cupiała? To jest dopiero śmiech na sali. Udawajmy, że przez ostatnie lata nic się nie stało i wróćmy do tego co było wcześniej. ( ) Bardzo wygodne. BTW: Gdyby teraz wrócił
@snow: @Nuker: Ludzie już zapomnieli, jak się wchodziło na stare C? Swojego czasu trzeba było pokazywać dokument + dokładnie klepanie. Co za bramkami? Policja w kominiarkach i pełnym rynsztunku bojowym + psy. Nie jeden wtedy zaliczył glebę za zwyczajne podanie ręki do znajomego, albo przez psa, któremu coś odwaliło i niby wyczuł narkotyki.
To był istny terror i działo się to właśnie za Cupiała. Nie pamiętam dokładnie roku, ale 2005?