•  

   @ZOOT:

   źródło: 49346068_2118020694884742_622425187362537472_n.jpg

  •  

   @ZOOT: najlepsza jest dyskusja z takimi typami. XD
   Podajesz argumenty poparte źródłami że tutaj chodzi o utratę wpływów przez rekiny,a ci wyjeżdżają z tezą "Przecież wiadomo o co chodzi w klubie",a kiedy poprosisz ich żeby ci wytłumaczyli to nie odpisują XD

  •  

   @wypopeq2599: #pdk kto ma wiedzieć te wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @wypopeq2599: nie masz pojęcia o czym piszesz typie, więc się nie wypowiadaj.

   pokaż spoiler A skoro nie masz pojęcia to ja ci tłumaczyć nie będę, i tak nie zrozumiesz.


   pokaż spoiler xDDDDDD

  •  

   @ZOOT Mnie najbardziej wkurwia stawianie sprawy na ostrzu noża. Tzn. albo akceptujemy chuliganke, flagi z rekinami i oprawy z grobami i wtedy mamy oprawy i flagi albo nie akceptujemy i nie mamy nic. Typowy szantaż. Niby dlaczego nie może być jednego bez drugiego? Sprytna manipulacja i to pierdolenie o "zabijaniu ruchu kibicowskiego". Ten ruch sam się zabija teraz. Szkoda bo miałem nadzieję, że UW będzie miała możliwość być ponad to. Ale prawdopodobnie nie maja nic do gadania.

  •  

   @snow: SKWK/UW od zawsze romansuje z delfinami i jak ktoś chce ich wyhuśtać z interesu, to nagle podnosi się raban "atakujo ruch kibicoski, same janusze bedo pdw misiek". Najgorsze jest to że góra w SKWK robi sb strajki a reszta Sebków to popiera w imię jakiegoś braterstwa xD. Szkoda że nie piszczeli nic o braterstwie jak ich SKWK ruchało na hajs z puchy albo wyjazdów ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   @snow: a w zasadzie to do czego te oprawy są potrzebne? Wykopać kiboli i może w końcu normalni ludzie i rodziny zainteresują się meczami.

  •  

   @snow: Sorry co to za bzdury w ogóle? Pokaż mi inny stadion w Polsce na której cenzuruje się trybuny. Obecnie cokolwiek zarząd klubu sobie zażyczy to będzie miało zakaz, każda nie poprawna dla nich flaga, niezależnie czy z rekinem czy bez, każda nie poprawna oprawa, i każdy nie poprawny transparent, później mogą iść jeszcze dalej. UW myślę że też chce mieć wolną rękę w działaniu, a nie być pod butem zarządu jak obecnie. Zresztą jasno napisali że chcą dzialania jak za Cupiała gdzie mieli wolną rękę a tu się zarządowi ubzdurało robić jakąś anglie.

  •  

   @Nuker:
   Ubzdurało im się zrobić Niemcy.
   I BARDZO KURWA DOBRZE.

   Zresztą jak ja widzę te nasze niektóre oprawy "chuligańskie" to są tak żenujące, że żałuje iż ktoś ich w klubie nie zablokował.
   Działania jak za Cupiała? To jest dopiero śmiech na sali. Udawajmy, że przez ostatnie lata nic się nie stało i wróćmy do tego co było wcześniej. (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Bardzo wygodne. BTW: Gdyby teraz wrócił Cupiał to przy tej atmosferze byłby 10000x bardziej hardkorowy w postępowaniu z kibicami niż obecny zarząd. Wcześniej mu się nie chciało z tym wszystkim pierdolić, chociaż też próbował - rękami Bednarza.

  •  

   @snow: @Nuker: Ludzie już zapomnieli, jak się wchodziło na stare C? Swojego czasu trzeba było pokazywać dokument + dokładnie klepanie. Co za bramkami? Policja w kominiarkach i pełnym rynsztunku bojowym + psy. Nie jeden wtedy zaliczył glebę za zwyczajne podanie ręki do znajomego, albo przez psa, któremu coś odwaliło i niby wyczuł narkotyki.
   To był istny terror i działo się to właśnie za Cupiała. Nie pamiętam dokładnie roku, ale 2005?

   @venividi: Nie jeden delfin zaczynał w SKWK.