•  

Kurwa!! Mam frustrujący dzień. Poszedłem sobie do sklepu po małe zakupy. Idę do kasy. Z przodu dwie stare moherowe pizdy z wózkiem robiące zakupy. Dwie kurwa mrożonki. Za mną stary zgred któremu albo sprawiało przyjemność wpadanie na mnie albo mózg nie kuma że pchanie się na kogoś jest delikatnie mówiąc niekulturalne. Teraz chciałem sobie uciąć drzemke bo mogę. Prawie usnąłem. To mi kurwa domofonem zajebali. Gdzie jest problem? A no tu że mieszkam pod pierwszym numerem. Świadkowie Jehowy, ulotki, poczta, ziemniaki kurwa, wszystko dryni do mojego mieszkania. Po południowej drzemce zostały marzenia. A tak bonusowo to jakiś pierdolec wczoraj wieczorem prawie wjechał do biedronki. Zaparkował pod samym wejściem #zalesie #wkurw #oswiadczenie #gownowpis #tarnow #biedronka

•  

@TheAwaken: Na Twoim miejscu bym jakoś wyciszył/odłączył domofon. Jeśli tylko nie prowadzisz bujnego życia towarzyskiego, to niech znajomi się anonsują telefonem. Ja miałem trochę podobnie, bo wynajmowałem kawalerkę w starej kamienicy, gdzie chyba było tylko 4 zajęte mieszkania. Śmieciarze przed siódmą regularnie dzwonili. Towarzystwo do studentów z mieszkania obok też często do mnie, bo sami dobrze nie wiedzieli, pod który numer mają dzwonić. Znienawidziłem ten dźwięk, zwłaszcza że lubię spokój. Jakbym miał tam dłużej mieszkać to musiałbym coś z tym zrobić, choćby przyciszyć, bo to było ustawione na jakąś kosmiczną głośność.

+: TheAwaken, s...........a
    •  

@TheAwaken Znam twój ból..tylko że u mnie dzwonią zawsze pod 10 (na domofonie 10 jest najniżej umiejscowiona)

•  

@TheAwaken zacząłem nie odbierać i się nauczyli

•  

@lunaexoriens: też właśnie uwielbiam spokój. Rozkreciłem domofon w cholerę i wypiąłem. Ale bardziej chodziło mi w tym wpisie o napiętnowanie ludzkiej głupoty, bezmyślności i czystego chamsta. Odnośnie tej biedronki np. w której bywam często to mogę mnożyć przykłady. Ludziom odpierdala zwyczajnie od tego wszystkiego. Parkowanie na miejscach dla inwalidów, parkowanie w poprzek na dwóch miejscach. Zostawianie wózków w pizdu na parkingu, przy kasach. Jeden to sobie przejechał przez ulicę i pod blokiem zostawił. A znam niektóre dziewczyny co tam pracują. I zamykają o 22, później muszą wszystko uporządkować, przygotować wszystko na drugi dzień to jeszcze za pieprzonym wózkiem muszą biegać. Kończą czasem o 12 robotę.....

•  

@TheAwaken: Jak masz domofon taki jak ja, to ściągasz z zewnątrz ten plastik i w środku śrubokrętem skręcasz głośność, jest tam opisane.

•  
      s...........a via iOS

0

@TheAwaken: Mieszkając pod dwójką tez nie jest łatwo :) ale niestety nie wpuszczam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Gorące dyskusje ostatnie 12h