Wpis z mikrobloga

@utros: Dzięki !
@wykopowy_brukselek: Właśnie Neuron miałem termin na czerwiec, Strive był dostępny na magazynie. Osobiście miałem obawy właśnie ze względu na ten termin wysyłki, nie chciałem by mi cale lato przeleciało w oczekiwaniu na Neurona.
@Kaarlo: ja mialem miec w 4 tyodnie dostarczony to stwierdzilem, czemu nie, wyjezdzam na 3 to akurat jak wroce bede. ale nie wyslali i zero odzewu. dziesiatki maila, gadki na czacie i w koncu sie przyznali ze w jakiejs fabryce jest problem i obsuwa minimum 6-7 miesiecy. no sorry, ale to bylo mocno nie fair bo jakbym nie dopytywal ostro to nic bym sie nie dowiedzial
uwielbiam ich rowery, ale zrazili
@keyg: Zawód syn, resztę dokradłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykopowy_brukselek: No ich terrminowość to największy minus, wyobrażam sobie Twoją irytację , ja jak dostałem maila, że przesyłka w drodze to co 20 min odświeżałem tracking ups bo nie mogłem się doczekać
@Kaarlo: ale musze p rzyznac ze wszyscy znajomi ktorzy kupili rowery ktore byly na stanie mieli wysylke super szybko i rowery pierwsza klasa.
sam mam ich ultimate i jest rewelacyjny
tylko jak mowisz, jak maja cos wyprodukowac to mam wrazenie ze nie jestto ich priorytet:)
@Tomq: Mieszkam we Wrocku więc blisko mam do wielu miejscówek, zaczynałem na Rychlebach i jakoś mam mega sentyment i tam najczęściej śmigam. W tym roku chce zaliczyć jeszcze obóz enduro z Arek Bike Camp w Ligurii (ʘʘ)
@Kaarlo: Strive, to chyba najlepsza opcja z canyona, bardzo uniwersalny rower. W neuronie zabrakłoby zaraz skoku. Sam cieszę się, że zdecydowałem się na treka remedy, a nie na fuel ex, albo na neurona. Po Wrocku już co raz więcej fajnych fulli śmiga :) 30 marca jest otwarcie na srebrnej.
@get_connected: a ja żałuję, że wziąłem Remedyego zamiast Fuel Exa, a mieszkam w górach, no może, gdyby Fuel Ex miał te 140mm skoku, to bym się nie zastanawiał. Remedy średnio nadaje się do Tripow po gorach ( ͡° ͜ʖ ͡°)