•  

#nowazelandia #zamach #konserwy #neuropa
    Wy się weźcie leczcie - obie strony. Zamiast mózgu to fekalia, których odór przenika na klawiaturę. Wszyscy co popierają zamach - do psychiatry na oddział zamknięty. Wszyscy, którzy obwiniają białą rasę i poglądy konserwatywne - do psychiatry na oddział zamknięty.
    Internet to wspaniałe miejsce, ale na litość - ludzie normalni - mówcie, krzyczcie i walczcie - bo zostanie nam tylko totalne ekstermistyczne bagno opinii ludzi niezrównoważonych. Jakby było fajnie móc podzielić świat prostą linią na złych i dobrych, ale tak się składa, że wszystko jest zbudowane jako krzywa gaussa - i jeżeli wy chorzy ludzie siedzicie sobie wygodnie po jednej ze skrajnych stron, obrzucając błotem drugą. Jesteście tym samym nowotworem pożerającym społeczeństwa. To wy wywołujecie konflikty.

•  

@Levieush: Ale ty wiesz że gościu jest politycznie wycentrowany? Jedna i druga strona nie ma racji. xD

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Levieush: Mnie rozwala tłumaczenie niektórych, że ten zamachowiec po prostu był zdesperowany i zaniepokojony obecną sytuacją i wystarczy przeczytać "manifest" żeby go zrozumieć xD A tymczasem w manifeście jedno wielkie pierdolenie o upadku białej rasy xD

•  

@Levieush: racja, to wyzywanie sie nawzajem od lewakow i prawakow to jakas smieszna pomylka...

•  

@Levieush: a może ty do psychiatryka, wielki cenzor się znalazł xD niby co innego jak nie poglądy jego miały wpływ na to?

+: m....r
    •  

@syn_szalwia: Ale jakie mają tak naprawdę znaczenie dla mnie poglądy tego człowieka, skoro jego cel był jasny. Uczynił coś sprzecznego z całą naszą naturą - i określenie tego mianem prawactwa, czy lewactwa jest zwykłym prymitywizmem. Jego czyn był skrajny - a teraz dochodzi narracja medialna, która będzie przerzucała winę na jedną i drugą stronę, jak małpy rzucające w siebie bananami. Dochodzi do interpretacji mającej na celu podział. I to był właśnie główny motyw tego potwora.

•  

@Levieush:

I to był właśnie główny motyw tego potwora.

No napisał o tym w manifeście xD

•  

@syn_szalwia: ale o czym dyskutujemy :D nie chodzi mi o niego a o reakcje NA niego. I o tym mój wpis, a nie o umiejscawianiu go na skali politycznej, co jest dla mnie zupełnie bezsensowne.

•  

@Levieush: czego oczekujesz to bandy gimnazjalistów przed klawiaturą dla których wzorem są patostreamerzy.

•  

@Zborro: od nich niczego, po prostu przewija się tutaj naprawdę sporo mądrych ludzi i dobrze by było jakby właśnie oni głównie zabierali głos. Choć na pewno daje to perspektywę, patrząc jak wiele kretynów jest wśród nas i jak to właśnie oni zdobywają główny rozgłos.

•  

@Levieush ogólnie nawet się zgadzam, ale jak to sprzecznego z naszą naturą? Przecież historia ludzkości to jedna, wielka, krwawa rzeźnia

+: Tarec
    •  

ludzie normalni - mówcie, krzyczcie i walczcie

@Levieush: nieee, szkoda energii, czasu i uwagi na tych trolli, świata nie zmienię, naprawiać błędów wychowawczych też nie ma sensu. Ignorowanie przez czarną listę zapewnia mój komfort psychiczny. Trzeba się otaczać ludźmi na poziomie i mierzyć do lepszych. Trollowanie (mam nadzieję że to trolling, a nie faktyczny stan umysłowy) rośnie w siłę z każdym rokiem i staje się sportem ogólnoświatowym, którego nie mam zamiaru oglądać.

•  

@Piesa: cóż, a mimo to powstały wielkie cywilizacje - i te najbardziej rozwinięte dążą do stanu pokoju w ich granicach. Nie neguję złej strony ludzkości, ale nie uważam, żeby była ona przewodnia. Jeżeli człowiek widzi rozrzucone klocki, naturalnie zacznie je układać w jakieś kształty. W naszej naturze leży budowanie i dlatego dewastacja według mnie jest sprzeczna z naszym ogólnym charakterem. (ale to rozmowa bardziej filozoficzna, niż na ten temat, więc urwę w tym momencie.)
      Cheers!

+: Piesa
    •  

@Nivele: Cóż, a jednocześnie twój głos rozsądku powoduje lekkość w mojej głowie :) Więc szerząc mądrzejsze i dobre opinie - nawet jeżeli to mało - sprawiasz, że pojawia się kontrast. Nie ma tego wrażenia zamkniętego pudełka i to - całą sobą - doceniam. Ale oczywiście, swoje zdrowie psychiczne też należy szanować, a o jego harmonie ciężko na tym portalu.

•  

Wszyscy co popierają zamach - do psychiatry na oddział zamknięty. Wszyscy, którzy obwiniają białą rasę i poglądy konserwatywne - do psychiatry na oddział zamknięty.

@Levieush: spalą szpital...

•  

@Levieush: Ale czy warto poświęcać czas na coś, co i tak przeleci niezauważone? Wchodząc w znalezisko wiadomo jaki mem czy oklepany tekst będzie najbardziej wyplusowany, przewidywalne się to wszystko zrobiło do bólu, a ciekawy czy kreatywny komentarz gdzieś tam na dole w szambie żenujących docinek. A z trollami nie ma sensu podejmować dyskusji, bo tym aby sprawiasz im radość, że zlapali interakcję i mogą dalej produkować wątpliwej jakości komentarze. IMO lepiej poczytać książkę czy zająć sie swoim hobby, szkoda życia. Wiem że to brzmi jak rezygnacja bez walki ale walki w imię czego? Jesteśmy społeczeństwem w którym internetowa kultura przegrała z psudośmieszkami.

•  

@Levieush: w tym przypadku można odnieść się do zasady Pareta.
      20% to w odniesieniu do tej sytuacji Ci ludzie ze skraju, jednego czy drugiego. Ci co popierają zamach i Ci co twierdzą że to wszystko wina prawa kiego prania mózgów. A reszta, 80% użytkowników to ludzie którzy czytają i jedne wypociny, i drugie i załamują się patrząc na ten portal i myśląc że z tymi ludźmi dzielą ulice i chodniki.

pokaż spoiler nie no, na wykopie są sami ekstremiści. Zasada jest pewnie odwrotna. 20% normalnych, racjonalnych a 80% ludzi którzy tylko krzyczą na inną opcję polityczną.

•  

@Levieush: Masy = motłoch, po tym zamachu dowiedziałem się, że na wykopie jest większe bagno niż myślałem. Ludzkość to jeden wielki nowotwór.

•  

@Levieush Rzygać mi się chce widząc to wszystko. Rzygać mi się chce jak widzę jak wszyscy jesteśmy podzieleni. Każdy tylko czeka, by wbić drugiemu szpilę, żeby tylko komuś napluć w twarz. Oczy zasłonięte na to co naprawdę ważne, nienawiść wszędzie się leje. Cytując słowa pewnej piosenki:

Podgryźcie sobie gardła, szybciej się wykończycie

Czasami się zastanawiam, co by tu zrobić, by było dobrze, ale nachodzi mnie tylko jedna myśl: potrzebna nam katastrofa, walka o przetrwanie całego gatunku ludzkiego, hard reset, po którym ludzkość mogłaby się ponownie zjednoczyć ponad podziałami. Potrzebny jest nam tylko duży meteor, obca cywilizacja, wojna atomowa, albo wielka katastrofa ekologiczna (eksplozja Yellowstone?). Choć chyba najlepszy byłby atak kosmitów, bo najwidoczniej człowiek z natury potrzebuje przeciwnika.

•  

@Levieush: kto tutaj obwinia "białą rasę", co to za projekcja? Czytałaś manifest tego gościa? To jest skrajny etnonacjonalizm, skrajna prawica, tu nie ma miejsca na jakieś uzasadnienia i interpretacje

•  

@voor: pierwsze przykłady z googla, nie będę szukać po komentarzach wykopków - bo życia mi nie starczy, ale również się pojawiały. Dlaczego tutaj jest tak mocno akcentowany kolor skóry atakującego? Nie spotyka się raczej z stwierdzeniem czarnoskóry akt terroryzmu wyższości rasy przeciwko białej rasie, prawda? I jak już mówiłam, jego manifest nie ma tu nic do rzeczy dla mnie - bo jego postępowanie jest w 100% godne pogardy, nie ma tu żadnego usprawiedliwienia, żadnej debaty. Koniec i kropka. Manifest powinien być spalony, a czyn osądzony. Ogromne nieszczęście, że gościu był inteligentny i wiedział doskonale jak postąpić by osiągnąć swoją agendę ideologiczną i podsycić podział i walkę.
      Nawet youtuber Pewdiepie jest pośrednią ofiarą tego maniaka, a ty mi tutaj z projekcją, że ktoś obwinia białą rasę? To oliwa do ognia. Przemoc rodzi przemoc, a obecny medialny podział ludzi na rasy jest tak wyraźny, że trzeba by być ślepym by tego nie dostrzec.

źródło: WhiteSupremacy.jpg

+: Edi93
    •  

@Levieush: dzięki za ten wpis. W końcu jakiś głos rozsądku wśród tego prawacko- lewackiego spierdolenia.