Wpis z mikrobloga

Polećcie zegarek sportowy, do biegania, roweru oraz codziennego użytku. Więc tak chciałbym by i bateria trochę potrzymała przy codziennym korzystaniu jak i z funkcji sportowych wraz z gps. Budżet tak do 1000zł.
Planowałem kupić garmin fenix 5, jednak jest trochę ponad budżet, teraz wypatrzyłem Polar Vantage M i sam już nie wiem. Potrzebuję porady
#bieganie #rower #zegarki #garmin #polar
  • 25
@NuclearCycling: kwestia pecha. Xkom i morele to dwa największe sklepy. Tysiące klientów. To że raz na jakiś czas się któryś jebnie to rzecz całkowicie naturalna, z tym że zadowoleni klienci nie zostawiają komentarzy a ci niezadowoleni robią burzę wszędzie. Stąd znaleziska na wypoku i narzekanie na sklepy.
@itec: Suunto Spartan trainer - ktoś dziś wrzucał za niecałe 700 zeta. Generalnie to odpowiednik 735XT praktycznie, ale lepiej wygląda. Vivoactive jest też niegłupi, aczkolwiek "uproszczony" - brak choćby funkcji z Firstbeat - choć jak ktoś nie potrzebuje, to może być zaleta.
@itec ja mam polara m430 prawie 2 lata. Jak ktoś wcześniej napisał świetny zegarek. Wygląd jedynie dość sportowy choć noszę go cały czas to do koszuli średnio pasuje. Ale w sumie dopiąłbym się z pytaniem: jeśli zmieniać to na polara vantage m czy jakiegoś garmina?
@itec może Garmin 735XT? Cenowo nieco powyżej 1k, ale w eazymut gwarancja na 3 lata. Typowo triathlonowy zegarek i na co dzień dobrze się nosi, bo całkiem lekki. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Bukaa_ a właśnie jeszcze ten 735xt, kurcze za dużo tych zegarków jest. Do triathlonu lepiej byłoby brać 920. Dobra popatrzę jeszcze ogłoszenia z 735xt, dzięki za propozycję