Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  NIE UWIERZYCIE!

  My też nie możemy uwierzyć. Cały czas jesteśmy w szoku...

  Jaki czas temu pisaliśmy tutaj o zamordowaniu naszego kota Stefana i okaleczeniu kotki Jadzi przez psychola ze Szczecina. Potworem jest 19-letni Patryk (jego zdjęcie możecie znaleźć na naszym FB). Po tamtej sytuacji został wypuszczony po 48 godzinach, bo takie są procedury. Efekt jest taki, że zwyrodnialec... rozciął udo kolejnemu psu i zaszył je sznurówką. Oko psa wyszło z orbity, co świadczy o tym, że był okrutnie duszony. Po wszystkim wykonał telefon do właścicielki psa z informacją, że jej pies jest "poje..ny" i coś się z nim dzieje. Dziewczynka, ze wsparciem Pani Agnieszki, od razu popędziły do mieszkania. Pod blokiem zastały Policję, którą zawiadomił sąsiad, znalazłszy zwłoki psa.

  Potwór wyrzucił psa na śmietnik, po czym uciekł. Wszystko zarejestrowały kamery z ulicy Żółkiewskiego w Szczecinie. Dzięki ciężkiej pracy Policji i prowokacji przeprowadzonej przez Panią Agnieszkę chłopaka udało się schwytać pod Galerią Galaxy wczoraj, około godziny 23.

  Chłopak miał krew na rękach i uchu, co tłumaczył tym, że uprzednio z kimś się pobił. Zwłoki psa oraz wszystkie ślady zbrodni w mieszkaniu zostały zabezpieczone. W tym tygodniu odbędzie się sekcja zwłok.

  Patryk M. przebywa obecnie w areszcie, będzie sądzony za morderstwo kota Stefana, morderstwo psa Juniora oraz pobicie i trwałe okaleczenie kotki Jadzi. Tym razem nie wyjdzie na wolność.

  (╯︵╰,)

  #zwierzaczki #szczecin #policja #koty #kitku #patologiazewsi #gownowpis #oswiadczenie #psy #kryminalne #nsfw
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Heroes IV - szanujesz? Plusujesz. Wiem, że wielu herosowych ortodoksów nie lubi IV, ale moim zdaniem to chyba najlepsza z części, choć III oczywiście też bardzo lubiłem.

  A co lubiłem IV? Mega rozbudowane, dopracowane mapy z dużą liczbą artefaktów. Tajemne portale, przejścia, wyspy, pułapki na morzu, statki. Opcja ze strażnicami i mostami, gdzie można było postawić własną straż była świetnym rozwiązaniem.

  Dodatkowo każda jednostka mogła poruszać się samodzielnie bez konia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A na koniec; zamek Nature i niezwykłe kreatury w tym moja ulubiona modliszka. Jak można szkalować?

  #heroes4 #heroes #gry #niepopularnaopinia
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Kiedy do Brytyjczyków dociera, że mamy XXI wiek i to nie oni są potęgą tylko EU

  #brexit

  odpowiedzi (20)