Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jeszcze się nie skończyła poprzednia kadencja, a ludzie już krytykują korwina za brak ustaw, wejście w koalicje z PiS, spanie na posiedzeniach, skupianie się na sprawach LGBT, a nie na gospodarce xD
  Bonus: Jeden z posłów PiS już chce robić honorową ustawkę z Korwinem xD
  #konfederacja #wybory

  odpowiedzi (6)

 • avatar

  Właśnie powiedziałem rodzicom, że podejrzewam u siebie depresję, że jedyne o czym marzę to strzelić samobója, to mi powiedzieli ze wymyslam, byleby dostać l4. Polecam mówić otwarcie rodzinie o problemach.
  #depresja

  odpowiedzi (79)

 • avatar

  Spółki skarbu państwa organizują wspólną akcję pod hasłem - Kasacja! Co je skłoniło do takiego kroku? Nasz niewinny wniosek o nagrody przyznane pracownikom w 2017 i 2018 roku. Spółki nie chciały odpowiedzieć, sądy administracyjne zasugerowały, że jednak dobrze byłoby, gdyby informowały ludzi, jak dysponują naszym wspólnym dobytkiem.
  Pomimo 19 korzystnych wyroków nie otrzymaliśmy jeszcze ani jednej (!) odpowiedzi, którą można by uznać za pełną. Żadna spółka nie ujawniła nagród przyznanych konkretnym pracownikom.
  Zamiast tego już 12 spółek złożyło skargi kasacyjne: Polskie Linie Kolejowe, Giełda Papierów Wartościowych, Grupa Azoty, Grupa Lotos, Krajowa Spółka Cukrowa, Poczta Polska, Polska Agencja Prasowa, Polska Grupa Zbrojeniowa, Polski Fundusz Rozwoju, Polski Holding Obronny, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Tauron Polska Energia. ¯\_(ツ)_/¯
  Więcej: https://siecobywatelska.pl/akcja-kasacja/

  #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #prawodoinformacji
  pokaż całość

  odpowiedzi (10)